Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
SUA - Belgia, în optimile Campionatului Mondial » Încă un gol în debutul reprizei secunde după o gafă a portarului
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
eo zic sa nu te mai obosesti ca vad ca ai si tu limitele tale , pe unii nu va duce destul cat sa realizati cum e cu fcsb ul asta care va tot irita zilnic :)) robotei ai democratiei, cobaii epocii moderne.
nu te chinui sa scri fîcîsîb ?
Bai ,baietel fara de carte, care-i diferenta de citire dintre "FeCeSeBe" cum crezi tu ca e corect si " FCSB"citit litera cu litera ? Sa-ti spun eu : nici una baaaaaaa, baiat de recreatie ( adica mai pe intelesul creierasului tau minuscul- activ doar in pauze, nu si la cursuri, ha,ha,ha ! ).Ai inteles bai, tufa de Venetia ? Indiferent cum se pronunta, Steaua lui Talpan ramine codasa fotbalului romanesc ( alaturi de militienii de ls Dinamo ), iar FCSB trage la campionat cu mari sanse de reusita, bai transparentule ! Stii de ce-ti spun asa? Fiindca prin creierasul tau trece lumina , ba ! Ia-ti si tu o umbrela de plaja , sa mai blochezi putin lumina ! Te-ai prins ? Sau mai bine-ti desenez ??? Ha, ha, ha ! Esti pirpiriu rau la frig ! Ha, ha, ha !
Scuze ca va mai încurc, dar asta nu e ceva rău, mesajul conteza de fapt! :-)))) keep up the good work! :-)))) Ca sa fiu complet sincer, am crezut ca cernomor e Sadiku și ElDragon tu :-))) Acum trebuie sa ii cer scuze și lui el dragon ca l-am confundat! :-)))
Mai bine te pregătești de dispariția clonei insalubre Fotbal Club FCSB (se citește FîCîSîBî, nu Steaua!), că sunt mari șansele anul ăsta. UCL? :)) Mai bea *** și apă!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E un *** obraznic si *** pe aici : cernomor, sau credcamor, sau asa ceva .Bai viteazule , daca esti curajos si mare stelist, cumpara-ti bocanci noi pentru noroi, ca ai nevoie pentru terenurile desfundate ale ligii a -4-a !!! Ha,ha,ha, sa nu aluneci si sa cazi in freza ! Dar la cat esti de saracutz cu duhul,n-ai bani nici de-o pereche de tirlici ! Ha,ha, ha ! Poate gasesti pe la magazie la Talpan vreo pereche de bocanci mucegaiti, de prin anii '80 , de la " shtok".Cred ca -i iei gratis, ti-i dau aia de mila ! FORZZA STEAUA FCSB ! Campioana in 2020 ! Ne pregatim de Liga Campionilor !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ei, da ! Era şi timpul ca după o perioadă de respiro, *** de la gsp să-l readucă pe puşcăriaş în prim-plan !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu eram, mă! Poison!
Știe, știe! A avut grija Sadiku sa îl informeze toată noaptea de Revelion dându-i mult de munca lu’ Randoom .... Omul spera ca măcar atunci sa poata posta de unul singur ode aduse lu’ ne-a jjijji de care sa nu râdă nimeni si Sadiku i-a stricat petrecerea, in plus a început anul cu imaginea lui Talpan din postări in fata .... Morbid pt un fcsbist! :-)))) Asta de jos e Laslas, un fel de Iosif însă extrem, dar extrem de prost! Cât de prost!? Atât de prost ca am ajuns sa îl rog pe Randoom sa ii dea si lui 5 puncte de IQ. Degeaba, pare chiar mai prost ca in 2019!
Jack spoitul stie ca fc fcsb se desfiinteaza ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.