Alte știri din fotbal
Varianta lui Dănuț Lupu despre noul stadion Dinamo: „Primăria are probleme cu banii și s-ar putea să intre în faliment!”
0
FCSB - Beșiktaș 1-2 » Campioana, învinsă în singurul amical din Antalya! A avut 1-0, dar a pierdut după două greșeli în defensivă
6
Final în Petrolul - Fatih Karagumruk, al doilea amical al „lupilor” » „Remontada” pentru prahoveni în Antalya
0
5 detalii de la amicalul de gală FCSB - Beșiktaș » O absență URIAȘĂ pentru campioană și revenire după 296 de zile: cum s-a descurcat Andre Duarte
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Chelsea a recunoscut fără ocolișuri: „Am fost luat în derâdere, am fost ținta glumelor”
0
De unde au turcii bani să atragă vedete cu salarii uriașe » Galatasaray și Fenerbahce, datorii de peste 1 miliard €
0
Drăgușin poate scăpa de un rival » Fundașul lui Tottenham e dorit la Barcelona
0
Procuratura a cerut falimentul pentru Brescia! » 4 luni până la dispariția fostei echipe a românilor din anii '90
0
Lifestyle
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
5
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Generalii Europei avertizează: continentul trebuie să se pregătească pentru ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Reacția lui George Clooney după ce a fost atacat de Donald Trump: „Mă suna ...
Libertatea
Fain meci! Ce jucători are FCSB!!!!!! Sper să avem meciuri la fel de bune, nu neapărat așa multe goluri, ci joc de calitate. Până și Ondrasek a jucat bine, câte minute i s-au dat - poziționare și pressing.
sa nu cumva sa ai dreptate, nea Gee Gee McCall! da` in sensul celalalt decat crezi matale! ca mereu ai zis ca faci si dregi si au dat franarii cu voi de pamant pe unde v-au prins! usurel cu pianu` pe scari!
Bayern dadea 8-0 , 10-0 ...dar la noi se opresc dupa 2-3 goluri sa nu faca de ras figurantii de pe teren ! Cicaldau le-a trasmis sa faca on figura frumoasa....aseara a fost una dintre figurile Craiovei....
Eu zic sa-l punem selectioner pe Becali. Primarul capitalei pe Becali. Sef la Casa de Pensii pe Becali. Responsabil cu ursii, lupii si oile tot pe Becali. Sa se organizeze o competitie interna de gargarisme numita Becaliada. Patriarhia Romana sa-l ia consilier tot pe Becali, s.a.m.d.
Joc sufocant al FCSBului in prima repriza de unde si diferenta de trei goluri la pauza pt FCSB, absolut meritat ! In a doua parte a meciului jocul a fost mai echilibrat scorul celei de a doua reprize 1-1 fiind edificator in acest sens. FCSB a castigat absolut meritat...foarte bun jocul lui Cordea, Tavi Popescu, Morutan !
O fi nu zis dar mai presus de orice este doar un prost, atât !
cam toate echipele momentului folosesc 2 inchizatori (la euro, italia, franta, pe urma echipele de club), dar...ce stiu aia!? "niciun inchizator" :))) pana la primul meci in care da de unii care folosesc prapastia din fata fundasilor centrali.
Multilateral dezvoltat gee-gee asta. Antreneaza aduce si vinde jugadores. Pakat ka nu are licenta pentru toate astea. Ar fi cel mai tare din parkare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.