Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
13
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
1
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
2
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start în repriza secundă!
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
sa nu cumva sa ai dreptate, nea Gee Gee McCall! da` in sensul celalalt decat crezi matale! ca mereu ai zis ca faci si dregi si au dat franarii cu voi de pamant pe unde v-au prins! usurel cu pianu` pe scari!
Bayern dadea 8-0 , 10-0 ...dar la noi se opresc dupa 2-3 goluri sa nu faca de ras figurantii de pe teren ! Cicaldau le-a trasmis sa faca on figura frumoasa....aseara a fost una dintre figurile Craiovei....
Eu zic sa-l punem selectioner pe Becali. Primarul capitalei pe Becali. Sef la Casa de Pensii pe Becali. Responsabil cu ursii, lupii si oile tot pe Becali. Sa se organizeze o competitie interna de gargarisme numita Becaliada. Patriarhia Romana sa-l ia consilier tot pe Becali, s.a.m.d.
Joc sufocant al FCSBului in prima repriza de unde si diferenta de trei goluri la pauza pt FCSB, absolut meritat ! In a doua parte a meciului jocul a fost mai echilibrat scorul celei de a doua reprize 1-1 fiind edificator in acest sens. FCSB a castigat absolut meritat...foarte bun jocul lui Cordea, Tavi Popescu, Morutan !
O fi nu zis dar mai presus de orice este doar un prost, atât !
Ăla a văzut, totuși, ceva dar tu la cat esti de prost nu vezi nimic!
GSP, de ce nu scrieți ceva despre /cu becali? N-ați mai scris de mult și îmi cam lipsesc astfel de articole!
Doamne ajuta
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cam toate echipele momentului folosesc 2 inchizatori (la euro, italia, franta, pe urma echipele de club), dar...ce stiu aia!? "niciun inchizator" :))) pana la primul meci in care da de unii care folosesc prapastia din fata fundasilor centrali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.