muzzi  •  26 Iulie 2021, 20:17

sa nu cumva sa ai dreptate, nea Gee Gee McCall! da` in sensul celalalt decat crezi matale! ca mereu ai zis ca faci si dregi si au dat franarii cu voi de pamant pe unde v-au prins! usurel cu pianu` pe scari!

marcelclujnapoca
marcelclujnapoca  •  26 Iulie 2021, 13:25

Bayern dadea 8-0 , 10-0 ...dar la noi se opresc dupa 2-3 goluri sa nu faca de ras figurantii de pe teren ! Cicaldau le-a trasmis sa faca on figura frumoasa....aseara a fost una dintre figurile Craiovei....

ray51
ray51  •  26 Iulie 2021, 10:30

Eu zic sa-l punem selectioner pe Becali. Primarul capitalei pe Becali. Sef la Casa de Pensii pe Becali. Responsabil cu ursii, lupii si oile tot pe Becali. Sa se organizeze o competitie interna de gargarisme numita Becaliada. Patriarhia Romana sa-l ia consilier tot pe Becali, s.a.m.d.

1025138504184136
Constantin Valentin  •  26 Iulie 2021, 10:27

Joc sufocant al FCSBului in prima repriza de unde si diferenta de trei goluri la pauza pt FCSB, absolut meritat ! In a doua parte a meciului jocul a fost mai echilibrat scorul celei de a doua reprize 1-1 fiind edificator in acest sens. FCSB a castigat absolut meritat...foarte bun jocul lui Cordea, Tavi Popescu, Morutan !

valentindragobete
valentindragobete  •  26 Iulie 2021, 09:39

O fi nu zis dar mai presus de orice este doar un prost, atât !

valentindragobete  •  26 Iulie 2021, 09:37
Postat de observator_federal pe 26 Iulie 2021, 07:20

De ce nu o mai fi cerut Craiova control antidoping? (Campionatul trecut, Fcsb s-a stins după ce oltenii au inițiat -că ANADul cu Balaj șef nu vrea în ruptul capului- controalele... Chiar așa, la golul lui Markovic nu se poate pretexta că vreunul din cei 4 fecesebiști driblați a dormit, sau că ei și Vlad nu au făcut totul ca să-l oprească pe oltean - dar nu au putut! (intransigent, puțin dezamăgit?, Bogdan Cosmescu susține cică Vlad a greșit, "un portar nu trebuie să se ferească de minge, chiar cu riscul de a fi lovit în figură". Atâta a văzut el.)

Ăla a văzut, totuși, ceva dar tu la cat esti de prost nu vezi nimic!

popicoo
popicoo  •  26 Iulie 2021, 09:03

GSP, de ce nu scrieți ceva despre /cu becali? N-ați mai scris de mult și îmi cam lipsesc astfel de articole!

maccarone707
maccarone707  •  26 Iulie 2021, 08:40
Postat de fcsb_steaua_prostilor_3 pe 26 Iulie 2021, 00:46

poate va elimina kazacii aia sa reveniti la oile voastre !!

Doamne ajuta

fibra
fibra  •  26 Iulie 2021, 08:33

***

reteleanu
reteleanu  •  26 Iulie 2021, 07:30

cam toate echipele momentului folosesc 2 inchizatori (la euro, italia, franta, pe urma echipele de club), dar...ce stiu aia!? "niciun inchizator" :))) pana la primul meci in care da de unii care folosesc prapastia din fata fundasilor centrali.