Alte știri din fotbal
12 dueluri, astăzi, în play-off-ul Cupei României Betano » 5 echipe din Superliga implicate
0
„A zis bine Gigi, că a mai luat o țeapă” » Noul transfer de la FCSB a fost făcut praf de Adrian Mutu
1
Cum se poziționează Mihai Stoica în scandal: „Îți arăt mesajul pe care i l-am trimis lui Bîrligea”
4
Un nou litigiu la FIFA pentru CFR Cluj: „A expirat termenul limită”
0
Știri din fotbal internațional
În fine, Napoli rezolvă primul transfer al verii! » Pachet de 30 de milioane de euro pentru noul fundaș francez
0
Cristi Tănase s-a reprofilat: „Îmi place așa mult că aș juca de două ori pe zi”
0
Scrisoarea lui Rodri la despărțirea de Manchester City: „Dragă Pep, mintea mea n-a putut suporta toate ideile!”
0
Patronul clubului a intrat în vestiar și a vărsat sacoșa cu bani, în Conference League!
3
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
23
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
*** , dimineata Gigi , seara Gigi. Sa fie Cancan!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La medic cand iti faci o programare?
Ni se zice chibiți, chibițăm o eventuală chemare sub tricolor a unui experimentat fotbalist aflat în pragul retragerii. Mi se pare de bun simț să pun sub semnul întrebării decizia antrenorului, cu atât mai mult a chematului. Unul retras de bună voie și nesilit de nimeni. Pleiada de observatori trimiși- cei care se duc la meciuri interne și internaționale- n-au găsit unul să acopere acel post? De ce sunt plătiți de federație dacă nu aduc un plus? Sunt fotbaliști mai buni decât Săpunaru în acest moment. Trebuie doar să-i monitorizezi. Este un meci ce se joacă într-o singură manșă, aduci pe cei ce joacă, nu reactivi fosile! Noapte bună!
Ce sa spună și ri săracii...au totuși o vârstă și trebuie sa își justifice ciorba.
Vrem IO-NUȚ! Vrem IO-NUȚ! Să fie cancan! La pian...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In schimb, nu sunt mulți ca tine! Te felicit, ai atins perfecțiunea!:))
Valabil si pentru tine ce i-am transmis lui gazaev! In afara de atacuri in tandem cu vecinul(comun) catalynn ,nu spui nimic!
Si cine ai vrea sa discute cu tine civilizat? De cate ori ai discutat concret cu cineva despre fotbal? Discursul tau a fost tot timpul antiFCSB(STEAUA) si anti Becali!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.