Comentarii (132)
felix_grandet
felix_grandet  •  10 Martie 2020, 13:57
Postat de jack_the_stripper pe 10 Martie 2020, 13:53

Așa o fi, Felixucă, FCSB n-are legătură cu CSA Steaua (așa cum FCD 1948 SA n-are legătură cu CS Dinamo, cu MI, ca și CFR Cluj cu CFR-ul...) Dar FCSB e Steaua!

Waw! Ce ghicitoare... S-o treceti in manualul cu ghicitori - Ghici FC FCSB ce-i? ... STEAUA! ... Ohh, ain't that cute. But is wrooonnggg!!!

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  10 Martie 2020, 13:56
Postat de gikiewicz93500 pe 10 Martie 2020, 13:51

tu ai trecut(provizoriu) prin scoala fiindca erau lucrari pe strada si pe acolo era singura solutie de tranzit.

Tu ai rămas pe stradă, (virgulă) fiindcă școala reprezenta un risc prea mare pentru tine. Vorba aia, frica păzește bostănăria...

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  10 Martie 2020, 13:53

Așa o fi, Felixucă, FCSB n-are legătură cu CSA Steaua (așa cum FCD 1948 SA n-are legătură cu CS Dinamo, cu MI, ca și CFR Cluj cu CFR-ul...) Dar FCSB e Steaua!

felix_floricica
felix_floricica  •  10 Martie 2020, 13:52
Postat de felix_grandet pe 10 Martie 2020, 13:35

Tot fara trofeu? Tot hiper-umiliti de CFR? Tot afara din Europa? Tot cu falimentul la usa? Mai ameninta Jiji ca pleaca (fuge) din tara? Tot cu procese dupa procese in justitie? Tot fara stadion? Tot cu parnaiasi in conducere? Atat de prosti sunteti incat tot stelisti va credeti? DAAA!!!

Tot fara trofeu? -> Da, dar tot mai multe decat a obtinut dinamo in ultimii 20 de ani, Doamne fain o fost cand plangea Torjelinho fara oprire dupa finala Cupei! # Tot hiper-umiliti de CFR? -> Hiper-umiliti ar insemna sa domine campionatul, sa dea de pamant cu noi in meciul direct, sa bata la scor gen 4-0, 5-1, nu sa stea cu 10 fundasi in careu la fiecare duel. # Tot afara din Europa? -> Am fost calificati anual in cupele europene, in ultimii 10 ani, inclusiv mai departe decat a ajuns anul asta KVSC-ul, spre deosebire de catei care sunt abonati la play-out, se simt ca la ei acasa acolo. # Tot cu falimentul la usa? -> Iar inventezi baliverne, fara dovezi, iar cu asta ai spus totul despre tine! Vezi pe site-uri gen listafirme.ro, cine a avut profit si cine a fost in prag de faliment in ultimii ani (comparat cu KVSC, sau donatorii DoarDiviziaB care strang cheta pentru salariile petardelor de pe teren) # Tot fara stadion? -> Dinamo are stadion, si nu stim noi?

gikiewicz93500
gikiewicz93500  •  10 Martie 2020, 13:51
Postat de jack_the_stripper pe 10 Martie 2020, 13:47

Nu sunt profesor, poazonel, numai că eu am trecut prin școală. Și nu sunt ca tine, până nu ești și fudul...

tu ai trecut(provizoriu) prin scoala fiindca erau lucrari pe strada si pe acolo era singura solutie de tranzit.

felix_grandet
felix_grandet  •  10 Martie 2020, 13:51
Postat de jack_the_stripper pe 10 Martie 2020, 13:47

Nu sunt profesor, poazonel, numai că eu am trecut prin școală. Și nu sunt ca tine, până nu ești și fudul...

Ce scoala ai facut tu, ma ***? Scoala de dansuri? Scoala de ***? ***?? Pai aia nu era scoala... te-au mintit, ca sa nu faci mai rau...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  10 Martie 2020, 13:49
Postat de felix_grandet pe 10 Martie 2020, 13:45

Vezi ca e Laslas, prostul siteului. N-ai cu cine. E tembel absolut. IQ -173

Campionule, ăsta-i idealul tău de dialog: „dăjteptu'” site-ului. Are un IQ bombă! Explodată la naștere...

felix_grandet
felix_grandet  •  10 Martie 2020, 13:49
Postat de jack_the_stripper pe 10 Martie 2020, 13:46

Mergi la masa conului Felix cel Grandet, poate acolo ține maneaua asta pe care o tot lălăi...

Are dreptate, ***! Clona voastra se numeste Fotbal Club FCSB. E adevarat ca prostii o considera Steaua. Asa i-a mintit Gigi, asa au ramas. Dar restul lumii stie ca Steaua e Steaua si FC FCSB e FC FCSB. Uite, spre exemplu, Gigi: 'Ce legatura are FCSB cu Steaua? Niciuna! Ei sunt Steaua. Noi suntem FCSB!' Deci la nivel Gigi se stie... Inseamna ca tu si ceilalti dezorientati sunteti sub nivelul lui. La Laslas e clar: IQ-173.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

clujcampion
clujcampion  •  10 Martie 2020, 13:49
Postat de jack_the_stripper pe 10 Martie 2020, 13:46

Mergi la masa conului Felix cel Grandet, poate acolo ține maneaua asta pe care o tot lălăi...

Sa inteleg ca si vreo 3 instsnte lalaie manele, numai voi adeptii lu mustata lalaiti carmina burana:))) prostia endemica a geegestilor, nimic de spus

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  10 Martie 2020, 13:47
Postat de felix_grandet pe 10 Martie 2020, 13:44

Apostrof?? Parca tu erai profesor de virgule... :))

Nu sunt profesor, poazonel, numai că eu am trecut prin școală. Și nu sunt ca tine, până nu ești și fudul...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 14
Comentează