Alte știri din fotbal
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
0
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
10
Știri din fotbal internațional
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
În Germania se discută despre boicotarea Campionatului Mondial, „dacă Donald Trump nu reconsideră problema Groenlandei”
3
Europa League revine cu 18 partide » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Păi n-a zis nimeni că CSKA (Sofia sau Moscova) e Steaua. Steaua București a fost, este și nu poate fi decât echipa Clubului Sportiv al Armatei Române.
Nu de Steaua e vorba nea sfecla. Reciteste articolul.
Se stie ca e ultimul *** daca vine la clona fcsb.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cska nu e Steaua
Nici nu s-a pus problema sa vina la Steaua. Becali il vrea GRATIS la echipa sa FC FCSB (Fotbal Club Faci Ce Spune Becali)!
Respect UTA! Bine Miculescule! :))))
Tre' sa fii batut in cap sa semnezi cu porcaria FC FCSB.
E slab că valoare ,prea lent și cam dă la oase . Nu e de Steaua !
Alaba nu este fundaș central, Barcelona a jucat si cu De Jong, majoritatea echipelor de top joaca cu mijlocas la închidere pentru a porni construcția de acolo
fundasi centrali FCSB: Miron, Cristea (din mijlocas defensiv), Nedelcu (din mijlocas defensiv), Harut (din fundas dreapta),
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.