Alte știri din fotbal
Mobilizare generală » Fanii echipei care speră la play-off au pus mâna pe lopeți și au deszăpezit terenul
0
Adrian Porumboiu analizează lupta la vârful Superligii: „Cel mai bun antrenor!” + Ironii pentru FCSB și CFR Cluj: „Ca Ceaușescu”
0
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă! „Lupii” vor să-și împace suporterii, „marinarii” încă speră la play-off » Echipe de start
0
Emil Săndoi laudă inovația lui Filipe Coelho cu FC Botoșani: „Nu știu dacă Dinamo poate ține ritmul cu Universitatea Craiova”
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Sefer a revenit cu gol după 4 luni: „Durere, frustrare și întrebări”
0
Scandal cu vedeta Borussiei Dortmund » Contre între cluburi și pe rețelele de socializare!
0
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Se pot apropia de echipa lui Cristi Chivu
0
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
2
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
Daca ar fi terminat pe locul 9 sigur nu putea avea norocul asta. Sau daca ar fi avut doua aparitii in Europa in 12 ani....nu?
Uite prostul... cu punctele pierdute cu Astra anul trecut eram campioni... Poate vrei sa verifici cu cine a jucat doar cu rezervele Astra
Asa ati zis si cu Stockholm si cu dudele, fivar gura de aur!!!
„La meciul cu Astra, nu vor juca Coman, Tănase, Vână și Filip”-Gigi Becali. Antrenorul decide, nu?
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nici eu nu inghit inventia psd-ista pe care o susti tu, dar nici nu trambitez asta non-stop pe gsp ca tine.
Corneluș, conașule, dar ai tăi cu ce zmei s-au bătut, de ești așa mândru?
ce tot te plangi pe aici cu majuscule?
Ce par avea nea Gigi in poza, era de pe vremea cand radea de Copos ca are chelie !! Declaratie Becali : '' cel mai urat lucru la un barbat este sa aiba chelie ''
pariez orice suma ca FCSB nu trece de Mlada :D Becali is face calcule degeaba, cat timp el e antrenor principal, echipa asta n-are nicio sansa, nici la Europa si nici la campionat !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.