Comentarii (12)

cneius  •  20 Aprilie 2019, 13:44
Postat de 1_0_1_0 pe 20 Aprilie 2019, 10:02

"Nu mai e niciun dubiu, steliștii sunt iubiți la Constanța"... Sincer, ma indoiesc. Nu vin constantenii la meci pentru ***-isti. Vin pentru echipa lor. Pe de alta parte, da, *** este cea mai iubita echipa din Romanika deoarece intruchipeaza toate calitatile poporului roman: hotia (Tanase), linguseala (gigi), neamprostia si cocalarismul (meme), neputinta si nestiinta (toata echipa) si nu in ultimul rand prostia. Romanului ii place sa fie hot, smecher, descurcaret - exact ca gigi si compania. Cei care au auzit de P. Tutea si de celebra vorba cu puscaria si idiotii o sa-mi dea dreptate...probabil.

Desi peste tot unde merge Steaua umple stadioanele mai sint citiva ca voi care vad invers...patetic

cj666  •  20 Aprilie 2019, 09:55

Cred ca mai penibil decat cratoiu asta numa radoom era....

fibra  •  20 Aprilie 2019, 09:40

In anii '70 la meciuri in categoria Onoare (liga a-IV-a de acum) veneau frecvent 3-4.000 de spectatori. Electromagnetica,Flacara rosie,Timpuri noi,Abatorul,T.M.B (T.U.G) si celelalte. Printre titulari Dumitrache,Rica Raducanu la 17-18 ani,promovati rapid in Divizia A.

cj666  •  20 Aprilie 2019, 09:57
Postat de stoichkov8 pe 20 Aprilie 2019, 09:56

Craitoiu, face ce face, intetionat. Udrea, la fel, e mai mic

Omul daca ii spui adevarul te banneaza... dar oricat ai fi de suporter fanatic al unei echipe, macar pentru a te respecta pe tine insuti tii cont de niste reguli ale meseriei... Dar cand renunti la orice deontologie profesionala pentru a face placere unui cioban, degeba te superi, oricine poate gandi ca esti platit pentru asta.

cfr_cluj_campioana  •  20 Aprilie 2019, 09:38

Hahaha! Păi Viitorul a vândut aproape toate abonamentele la începutul sezonului. Practic, ei mai scot 2-300 de bilete pt fiecare meci. Era și normal să se vândă. :))) Băi Craiete, se joacă pe Maracana?

cluj_cluj  •  20 Aprilie 2019, 18:18
Postat de cneius pe 20 Aprilie 2019, 13:44

Desi peste tot unde merge Steaua umple stadioanele mai sint citiva ca voi care vad invers...patetic

Cred ca vrei sa spui fecese be he he nu steaua... da la cata minte aveti voi jijistii se pare ca nici daca va baga cu presa in cap nu pricepeti ca sunteti suporterii unei echipe fara nume si fara palmares... de bip bip. ca oa.. oia, nu?

para.para  •  20 Aprilie 2019, 12:03

FC Viitorul isi vinde in fiecare an la inceput de nou sezon toate abonamentele. Pe urma mai raman cateva sute de bilete, 400-500. Pescarul craitoiu nu se simtea bine daca nu manipula si mintea el publicul tinta al acestei hartii cu titluri de tot rasul presei.

para.para  •  20 Aprilie 2019, 11:21
Postat de 1_0_1_0 pe 20 Aprilie 2019, 10:02

"Nu mai e niciun dubiu, steliștii sunt iubiți la Constanța"... Sincer, ma indoiesc. Nu vin constantenii la meci pentru ***-isti. Vin pentru echipa lor. Pe de alta parte, da, *** este cea mai iubita echipa din Romanika deoarece intruchipeaza toate calitatile poporului roman: hotia (Tanase), linguseala (gigi), neamprostia si cocalarismul (meme), neputinta si nestiinta (toata echipa) si nu in ultimul rand prostia. Romanului ii place sa fie hot, smecher, descurcaret - exact ca gigi si compania. Cei care au auzit de P. Tutea si de celebra vorba cu puscaria si idiotii o sa-mi dea dreptate...probabil.

Stai linistit ca nu e cea mai iubita. Poporul roman insa e obisnuit sa creada orice manipulare, iar *** asta face, manipuleaza cu buna stiinta un biet popor. Din pacate si reuseste si uite asa bietul popor traieste cu impresia ca fcsb ar fi cea mai iubita.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stoichkov8  •  20 Aprilie 2019, 10:32
Postat de cj666 pe 20 Aprilie 2019, 09:57

Omul daca ii spui adevarul te banneaza... dar oricat ai fi de suporter fanatic al unei echipe, macar pentru a te respecta pe tine insuti tii cont de niste reguli ale meseriei... Dar cand renunti la orice deontologie profesionala pentru a face placere unui cioban, degeba te superi, oricine poate gandi ca esti platit pentru asta.

Nu cred asta... Se amuza si el... Craitoiu, In felul lui, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinamo_fan  •  20 Aprilie 2019, 10:15
Postat de cj666 pe 20 Aprilie 2019, 09:55

Cred ca mai penibil decat cratoiu asta numa radoom era....

sa nu nu mire daca aflam ca *** e craitoiu. auzi cica, e clar ca aia iubesc steaua :)) de aia vin la meci. :)) bai, ***.