Comentarii (9)

costacurta  •  08 August 2019, 22:42

Mult succes Lucian, indiferent unde vei merge.

whitesnake  •  08 August 2019, 22:32

Bafta !!

godot  •  08 August 2019, 23:02

Suma nu deloc modică, e chiar mare. Mijlocaș peste valoarea lui găsești fără bani câți vrei.

Costin Tudor  •  08 August 2019, 22:52

Gigi antrenor , Mache e pe mana lui dreaptă , Virgil Geambazi , nepotul Lucian completam cu fini veri nepoți și facem echipa Armânia Pipera . Hai cu Pampoarea!

magic4ever  •  09 August 2019, 10:49

Bun transferul...cat de curand o sa ajunga si "perla polivalenta" Tanase tot la o echipa de genul asta:))))

fara_pista  •  09 August 2019, 09:07
Postat de Daniel Nedelcu pe 09 August 2019, 00:03

...să plece dreaqului....oricum majoritatea sunt mediocri,...dar așa conducere așa jucători....vai mama lui de coeficient!...în următorii ani vom juca derby-uri cu echipe din San Marino!...(...că ăia din Luxemburg sunt de netrecut)...vax amar!!!

N-ai grijă cu coeficientul! Pe lângă punctele pe care o să le adune CFR și Craiova, vine tare din urmă campioana playout-ului, care va bate tot și va urca România pe glorioasele culmi ale coregrafiei multilateral dezvoltate. Cât despre Filip, nu pot să nu mă gândesc cum juca atunci când era întreg și eforturile pe care le-a făcut mereu pentru a reveni. Îi doresc succes, deși fotbalul rusesc e și mai dur decât al nostru, deloc indicat unui jucător fragil...

luker  •  09 August 2019, 02:29

Slab jucator. Cica accidentat in min 33. Si-a batut joc de echipa, de fotbal, de meserie. Astia sunt fotbalistii romani. Si asta pentru niste euroi in plus primiti de la ultima clasata in Rusia. ***, nu inteleg in conditie astea de ce a ales sa sa faca fotbalist. Sta pana la prima zapada in Rusia.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Daniel Nedelcu  •  09 August 2019, 00:03

...să plece dreaqului....oricum majoritatea sunt mediocri,...dar așa conducere așa jucători....vai mama lui de coeficient!...în următorii ani vom juca derby-uri cu echipe din San Marino!...(...că ăia din Luxemburg sunt de netrecut)...vax amar!!!

fuller  •  08 August 2019, 23:45

Cu haosul care exista de catva timp la FCSB, cred ca orice fotbalist de acolo doreste sa plece, ca sa nu-si atarne si mai multe tinichele in coada CV-ului...