Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Blestemul ZCSB-ului este sa nu ia titlul atata timp cat MM se afla in preajma echipei lui Becali!
Va rugam : lasati l la vatra!!!
MM incearca sa gasesti alceva de lucru...poate analist la tv..Becali in curand te va elibera de obligatiile de FCSB
Nea Caisa mai are vreun rost sa vorbeasca dupa dubla manita luata de echipa lui de ciumeti?! Niste nimeni absoluti in fotbal. Sper sa-i bata si UTA asta seara.
Eronat. Buzele valetului sunt fierbinti, nu reci...
valet
A asculta, a documenta și apoi a distribui opinia lui mm despre fotbal este o crimă la adresa profesionalismului necesar în presă.
Olaroiu nu mai are contact cu fotbalul romanesc de 15 ani.Nostagicul MiMi inca il asteapta.S-au schimbat multe intre timp.Foarte multe.Antrenorul (ca si selectionerul) nu mai are acea bogata baza de selectie si nici garantia ca isi poate crea o echipa fara sa ii fie vandute principalii jucatori la sfarsit de sezon.Deci , niciun antrenor respectat nu accepta o asemenea provocare indiferent cat l-ar lauda unul cu buzele reci...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Altă placa nu cunoaște Mihăiță. De Roni Levi a uitat. Un mas *** este acest manager .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.