Comentarii (17)

cj666  •  12 Ianuarie 2019, 05:43
Postat de star_bucharest pe 11 Ianuarie 2019, 20:54

sincer la ce probleme sunt la cfr cluj aka the bl999atistii dupa ce s-au investit zeci de milioane de euro si au fost eliminati de ospatari,ma indioesc ca trebuie sa ii mai destabilizeze cineva. oricum,acolo urmeaza direct falimentul. gandeste-te ca acolo nu s-au luat banii aia imprumut ci efectiv a platit cineva banii respectivi.

Pai is gata destabilizati... de aia i-ati umilit in ultimul meci :))))))

martinpen  •  11 Ianuarie 2019, 21:57

citez:"Șeful FCSB a transmis un mesaj clar rivalelor din compeția internă". Creati confuzie, seful fcsb este Becali. Stoica este doar director sportiv, nu e seful fcsb, Argaseala e mai sus ca Stoica.

Alexandru Chis  •  12 Ianuarie 2019, 09:24

Am inteles draga MM! FCSB va castiga campionatul daca va ajunge pe primul loc la finalul play off-ului! Mai greu este sa ajunga acolo.

fairplayromania  •  12 Ianuarie 2019, 03:09

Sunt disperati .....se incearca toate metodele....Becali nu mai are bani si se incearca pacalirea maselor... Sunt terminaţi,ultima suflare. Nu mai au putere. E momentul sa stringem rindurile...

star_bucharest  •  11 Ianuarie 2019, 20:54
Postat de mosvasile pe 11 Ianuarie 2019, 20:09

Doar cu conditia sa se retraga CFR!Sau...Sa-l oferteze Gigi pe antrenorul clujenilor si sa-i promita el marea cu sarea!Nu ca ar fi portughezul de acord cu "glumele"astea,dar ar baga zanzanie intre jucatori!Ca oricum,la comisia de disciplina "ploile sunt legate"!

sincer la ce probleme sunt la cfr cluj aka the bl999atistii dupa ce s-au investit zeci de milioane de euro si au fost eliminati de ospatari,ma indioesc ca trebuie sa ii mai destabilizeze cineva. oricum,acolo urmeaza direct falimentul. gandeste-te ca acolo nu s-au luat banii aia imprumut ci efectiv a platit cineva banii respectivi.

red77  •  11 Ianuarie 2019, 20:21

iar incepe hemoragia, pardon hegemonia ?

mosvasile  •  11 Ianuarie 2019, 20:09

Doar cu conditia sa se retraga CFR!Sau...Sa-l oferteze Gigi pe antrenorul clujenilor si sa-i promita el marea cu sarea!Nu ca ar fi portughezul de acord cu "glumele"astea,dar ar baga zanzanie intre jucatori!Ca oricum,la comisia de disciplina "ploile sunt legate"!

Ioan Trisi  •  19 Ianuarie 2019, 21:24

Conditia este sa cumparati toata L1,ca jucatorii de valoare i-ati cumparat,dar tot se mai gaseste cate unul,doi care sa va umileasca!

Gelu Oanca  •  12 Ianuarie 2019, 10:27

Singura conditie, este sa se retraga CFR.

valiza.epo  •  12 Ianuarie 2019, 09:03
Postat de valiza.epo pe 12 Ianuarie 2019, 09:01

Sincer, ai vrea sa ai creier in capul tau cel gol?!

Sincer, ai vrea sa ai creier in capul tau cel gol?! Scuze, postarea este pentru gigistul caruia i-ai raspuns tu.

  • 1
  • 2