Alte știri din fotbal
Numele alesului lui Gigi Becali de la FCSB a fost vehiculat în centrul unor scandaluri legate de mafia pariurilor
0
Cum arată barajele pentru menținerea și promovarea în Superliga
0
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Știri din fotbal internațional
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
0
Deschidere de scor în Arsenal - Burnley: „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Ce conduce Mustata se cheama mai degraba Liga Condamnatilor, nu a suporterilor.
Steaua de cand s-a nascut a fost echipa armatei .Lojele vor fi rezervate tuturor monstrilor sacri care au facut istorie in Ghencea.Echipa fcsb poate juca doar daca vrea col.Talpan si atunci la matineu.Ce spune fostul puscarias mustata e de domeniul sf.
Te referi probabil la cetățenii Onești din fosta peluza sud a Stelei(FCSB) actuali mari fani și iubitori ai armatei romane, deși nici unul nu a făcut o zi de armata și nici nu au de gând sa facă fiind mai comod sa mânaci gratis la popota armatei, sa presteze pe 1500 lei din bugetul mapn care i-a adoptat. Pe Arena Națională Ghencea va juca doar cine va plăti, exact la fel ca și pe Arena Națională București, un preț decent ar fi 35-40000 de euro pe meci.
Bai chele, ii spune Stadionul Steaua, nu Arena Naționala Ghencea. Când s-o numi așa, sau FC fcsb Steaua arunci veți juca și voi acolo, deocamdată rămâneți in Berceni și, dacă va fi realeasa Firea, și pe Mall Arena.
Pai tu nu poţi să râzi nici la o glumă de echipă cum e Ruşinamo, pentru că natura a facut o glumă cu tine şi tu te-ai luat in serios deşi nu era cazul.:)))
Tot nu am scăpat de puscariasul asta prost!? El crede ca un stadion e sala Căminului Cultural din satele unde locuiesc cei 37% suporteri fcsbisti!? Nu, el și prostii lui NU pot închiria și nici organiza un meci de fotbal LPF, însă ca orice infractor propune ilegalitați iar fcsbistii sunt primii care sa le aprobe. :-)))) poate însă “închiria” stadionul pe PlayStation, acolo sigur ar avea mai mulți suporteri in tribune. :-))))
A ajuns puscariasul asta de Mustata sa garanteze ca echipa ciobanului va juca pe stadionul din Ghencea !! Va dati seama pana unde am ajuns ??
Cati ani ai bolovanule? Fac pariu ca maxim 15 la ce perle scoti ...
Ce sa mai caute Steaua, echipa cu cel mai bun palmares intern, cel mai mare coeficient UEFA, cei mai mulți suporteri (52%), cu prestigiu european (2 Cupe câștigate), sa joace, in 2020, intr-o cazarma sinistra înființata de armata roșie de ocupație in 1947! Steaua mai joaca in Ghencea doar după desființarea odioasei UM sportive CSA, la fel ca in toate tarile democratice, libere! Nu mai poți aduce, in 2020 și in UE, echipe straine serioase sa joace pe un stadion aflat in ograda unei sinistre unități militare sovietoide!!!
Cine sa rada de Steaua(FCSB)...tu? Sau prestatorii de servicii ai serviciilor m.a.p.n. sau m.a.i ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.