Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Manea e ala de zicea ca are jucător la Juventus si ca jucatoru lui o sa fie singurul care o sa joace in top 5 campionate ???? :))))))) ManeaNeicaNimeni , noroc că porți numele cuiva care a făcut ceva in sport ... Ca altfel te stie lumea doar cu șmecherii de coltu străzii... Ai rămas in anii 90 vere
Daca Prodanca continua sa-l trateze de sus pe Manea, s-ar putea ca acesta sa renunte la bunul lui simt si sa ne spuna multe lucruri despre sotia -impresar, mai ales in perioada cat au stat in Statele Unite !! Ar fi bine sa stea in banca ei !! Oricum....nici ea nu a vandut vreun jucator de-al ei in fotbalul din Vestul Europei !! Tot urla prun ziare precum ca ea la va dut pe Stanciu la Anderlecht, dar toata lumea cunoaste faptul ca secundul lui Daum de la nationala Romaniei a efectuat acel transfer, ea fiind prezenta doar la semnarea actelor !! Ciocul mic cucoana !!
voi, ăstia retrogradabilii, nu prea le-aveți cu fotbalul, de-aia sunteți la retrogradare
duar pimpao poate vinde din România, transfer pe 30o mia euroi ca pe Nistor nu puate face nimeni transferuri :)))
Cucoana zice: nu-l băgăm în seamă și turuie despre el...
fah o sa-l vinzi pe Man la fel cum l-ai vandut si pe Tanase ..mai are putin si face 30 de ani :)))))))))))))))))))))))))
Bah dar astia de unde vin cu aberatiile de 4 sau 10 milioane pentru un *** dah copil care n-a jucat nici macar odata fotbal adevarat la viata lui? Serios, fara gluma...pe unde dracu sa joace asta? Vede cineva martzoaga asta facand fatza jucatorilor si ritmului din Bundesliga sau Serie A? Pai marele Eanis dupa cateva saptamani la echipa mare a fost expediat la juniorii Fiorentinei. Prodanca si restul isi vor comisionul...isi bat joc de amaratul asta si il prostesc sa astepte dupa oferte imaginare...ii distrug putinele sanse sa devina fotbalist, fiecare zi petrecuta in Romania insemana plafonare, poate chiar regres.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Cortacero când plătește restanțele alea? Mai așteaptă mult banii din drepturile tv?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
adriann, ai legatura
Luptă, luptă si dă-i, si dă-i si luptă...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.