Alte știri din fotbal
Cine dă gol cu Turcia? Preliminariile CM au arătat unde suferă „tricolorii”
0
Pronosticul lui Ionuț Negoiță după divergențele cu Mircea Lucescu: „Important ar fi să marcăm”
0
Chivu l-a schimbat pe căpitanul Turciei: „Și datorită lui m-am transformat! Ne-a acordat șanse tuturor la Inter”
0
Dezvăluie în premieră, fără ocolișuri: „Să investesc la Dinamo? Voiam doar imagine! M-a mirat Becali”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Pep Guardiola și-a declarat admirația față de colosul din Europa: „Spuneți-mi când nu te bucuri”
0
Fostul antrenor al lui Gheorghe Hagi de la Real Madrid, diagnosticat cu o „boală teribilă”
0
Manchester United pregătește arena-gigant de DOUĂ miliarde de lire » Planul: să fie gata pentru finala Campionatului Mondial!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Gesepistilor...detaliul de care voi spuneți că nu era cunoscut apare și în GSP in articolul lui Stucan și în declarațiile publice ale lui Becali că Iordănescu îi scria doar mesaje....
Mache te-ai trezit ma? Baga o pamporea!
Poate GSP o să vrea să recunoască cum Iordănescu vorbea mai mult cu Mustață care a devenit cel puțin pentru o știre ,,sursa interna,,a presei!!!!Este vorba despre știrea că angajații lui Becali nu o sa se prezinte în baza de pregătire luni și o să l lase pe Iordănescu singur cu jucătorii!!! GSP a scris articolul cu Mustață care avea un mesaj de la Iordănescu care avea mesajul de la un apropiat ...care la o adică o să l de-a in presa ca ProSport să scrie că o sursa interna le a spus că Becali lunea îl lăsă singur pe Iordănescu cu jucătorii...---+ Altfel văd că GSP se căznește să l găsească vinovat pe Becali și pentru că Iordănescu nu l respecta pe Becali nevorbind cu el lunea cum de altfel Iordănescu anunțase public spunând că în restul săptămâni nu o sa folosească telefonul...La fel de clar este că Iordănescu nu a făcut echipa și schimbările cu cap și mai ales la timp cu Voluntariul pentru a arăta lui Becali și presei cine este șeful! !!!O țară întreagă cu GSP cu tot a văzut ce făcea Budescu dar marele Iordănescu nu...Comentatorii Digi se mirau de ce Iordănescu nu folosește un vârf adevărat când îi avea pe Keseru și Stoica!!!! Că să fie soc total la sfârșitul meciului mai declară și Budescu că a fost folosit pe un post care nu i place...Plus Popescu introdus fundaș care se sufoca pe teren și antrenorul ne spune că avea doar 2 antrenamente...Bine că nu a pățit că Răduță!!!
Ce face Gigi azi, faceau pe vremuri, acum 30 de ani, oameni ca Berlusconi sau Bernand Tapie. Doar ca aia erau oameni grei, respectati, pe cand Gigi e considerat un prostanac care nu se pricepe mai la nimic, de aia jucatorii nu il pot respecta, si automat nici pe antrenorul care ii e marioneta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.