Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Bai mititelule diferența este ca Rotaru are și creier este mai abil ii aburește pe suporteri mai cu ștaif și nici nu retrogradează sau da următoarele 3 meciuri lu’ GG … asta este diferența uriașă între miti emblema familiei și rotarelu , inteligenta .
Desigur ca sunt, însă când ii văd pe efsiesbiști prind curaj, pe lângă ei absolut oricine, inclusiv eu, suntem geniali de-a dreptu’! :-)))
Mie mi-a plăcut aroganța care a făcut-o Gigi după meciul cu Rapid, nu mai investesc, mă retrag; păi zilele alea nu erați prea vocali nene, acum ați bătut o echipă de la Polul Nord și sunteți pe cai mari?!? Ai răbdare să vezi furtună după primele meciuri din intertoto!!!
Rotaru cati a ținut? Asta e prima plecare de la Știința.La voi, Rotaru ar vinde tot dar nu are oferte.Pe Gustavo a luat 200000!
Compagno =Mamut Minciunelu vinde dar vrea în playoff... A terminat craițarii
Eu sper sa fie adevarat, mie mi se pare bun jucator Compagno, adica incoparabil cu acel Safranko care mi se pare mediocru. Sigur ca suma de 1.5 mil de euro pare incredibila, nu m-ar mira ca suma reala sa fie cam pe la jumtate caci in mod normal cam pe acolo ar fi valoarea actuala. Una peste alta ca e 7 sute ca e 1 mil nu stiu cat, nu prea imi pasa, ideea e ca eu am incredere in italian, stie fotbal, are talie, are simtul portii si nu sare beshica din el ca din gard. E inalt si bun la ca, ce-i drept principalul minus e ca nu are viteza mare dar in rest, ptr liga mamaliga eu il vad foarte bun, cred ca o sa ne ajute si sper si ai nostri sa-l integreze bine si sa-l joace, caci dupa cum stii noi nu prea jucam cu 9-ar clasic, n-am mai facut-o de la piovaccari.
Ca prost mai esti, talpanistule!
Da' Ivan si Bancu sunt "fotbalisti", muica ?! ;))) Vezi-ti tu de CSU, ca mi-e teama sa nu promoveze Cazemata, inainte sa va calificati voi in vreo grupa Europeana :(((
Ce jucatori luai de banii lu miculescu si campagno...
Bre Jiji, ia l si pe Ivanica tumbistul de la Rotaru. Te fac pe tine 25 de bulioane? La juma de pret chiar. Aliluia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.