Comentarii (22)
montgomerry  •  21 Mai 2019, 21:51

Voi chiar credti ca ne intereseaza cum va arata ***?.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Dan Andrei Hanganu  •  21 Mai 2019, 19:47
Postat de fuller pe 21 Mai 2019, 19:15

Din pacate FCSB nu e o pepiniera unde sa cresti tineri jucatori valorosi. E mai degraba un tarc unde ii aduci pentru o vanzare la targ. Din pacate, in tarc conditiile nu sant prea bune, asa ca valoarea multora este ciobita. Un jucator ca Olaru are nevoie de meciuri regulate ca sa creasca. In loc de asta, va lua bani ca sa stearga banca de rezerve si sa suporte jignirile sau toanele patronului.

Așa este , însă fără acest țarc n ar mai exista liga 1

fuller  •  21 Mai 2019, 19:15

Din pacate FCSB nu e o pepiniera unde sa cresti tineri jucatori valorosi. E mai degraba un tarc unde ii aduci pentru o vanzare la targ. Din pacate, in tarc conditiile nu sant prea bune, asa ca valoarea multora este ciobita. Un jucator ca Olaru are nevoie de meciuri regulate ca sa creasca. In loc de asta, va lua bani ca sa stearga banca de rezerve si sa suporte jignirile sau toanele patronului.

Alexandru Chis  •  21 Mai 2019, 17:16

Daca ii aduce pe Butean (Astra) si Vana (Viitorul), FCSB va avea cea mai competitiva si tanara echipa. Ramane problema antrenorului care, dupa parerea mea, va fi Walter Zenga!

nebraska  •  21 Mai 2019, 17:13

Un nou fâs cu belu, oaida, olaru:)))) au locul doi asigurat si la anul, antrenorul chiar nu conteaza.

observator979  •  21 Mai 2019, 16:45

Din vorbe, FCSB sta mai bine la toate capitolele! Din puncte, CFR a luat titlul! :D

florar  •  21 Mai 2019, 16:36

Logica GSP...Parca ieri ne spuneati ca Olaru o sa mai ramana la Medias...

adook  •  21 Mai 2019, 16:28
Postat de spanciockfcsb2018 pe 21 Mai 2019, 16:15

viitorul suna bine! nea Gigi singurul patron care investeste in tineri.

ce investeste ma,cuvinte de ocara la adresa lor daca gresesc la un meci?in loc sa-i incurajeze,el face exact pe dos,a avut dreptate bordeianu de la cluj.si e normal sa greseasca daca vor juca cu frica ca vor fi facuti cu ou si cu otet daca gresesc la un meci,ei in loc sa fie concentrati la meci ei se concentreaza sa nu greseasca si d-aia nu merge nimic in jocul vostru gigistilor.sa-i lase in pace sa joace un campionat impreuna sa-si faca relatii de joc intre ei si dupa un an si ceva de jucat in aceeasi formula sa-si dea cu parerea,dar are rabdare becali?oricum si anul viitor va fi cel mult vicecampion asa ca de ce sa nu-i lase in pace si sa aiba jocuri in picioare?

spanciockfcsb2018  •  21 Mai 2019, 16:15

viitorul suna bine! nea Gigi singurul patron care investeste in tineri.

magic4ever  •  21 Mai 2019, 15:29
Postat de magic4ever pe 21 Mai 2019, 15:24

Cu Vlat in poarta si cu Morutan playmaker nu am emotii:))) FCSB are 0% sanse sa castige campionatul daca insista cu formula asta...Coman varf impins?:) Belu nu il scoate niciodata din primul 11 pe Benzar...echipa prafao! Rednic cu fotbalisti adusi gratis o sa termine inaintea lui FCSB!

Vlad*

  • 1
  • 2
  • 3