Comentarii (22)
fuller  •  21 Mai 2019, 19:15

Din pacate FCSB nu e o pepiniera unde sa cresti tineri jucatori valorosi. E mai degraba un tarc unde ii aduci pentru o vanzare la targ. Din pacate, in tarc conditiile nu sant prea bune, asa ca valoarea multora este ciobita. Un jucator ca Olaru are nevoie de meciuri regulate ca sa creasca. In loc de asta, va lua bani ca sa stearga banca de rezerve si sa suporte jignirile sau toanele patronului.

nebraska  •  21 Mai 2019, 17:13

Un nou fâs cu belu, oaida, olaru:)))) au locul doi asigurat si la anul, antrenorul chiar nu conteaza.

blatistu49  •  21 Mai 2019, 15:27

deja incepe gsp ul cu marea echipa FCSB u si la anu ia HAGI campionatul GIGI va fi lucrat

blatistu49  •  21 Mai 2019, 15:24
Postat de lapusneanul pe 21 Mai 2019, 15:17

aha, deci arbitrul calin trebuia sa-l marcheze pe texeira ?..hahaha

CALIN trebuia sa l marcheze cu MAN cind sa impiedicat in careu hai breee dispari CFR u a jucat la misto putea marca la relanty cel putin 3 goluri calmo

stelbz  •  21 Mai 2019, 14:34

Pentru meciurile preliminare din EL trebuia mentinut in lot Teixeira. Ar fi fost foarte necesar si chiar si pentru o repriza in partidele respective. Asta s-a vazut si in partida cu CFR. Fara el FCSB nu ar fi castigat... Dar, se pare ca Becali continua sa faca si greseli mari care il costa ....

montgomerry  •  21 Mai 2019, 21:51

Voi chiar credti ca ne intereseaza cum va arata ***?.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Dan Andrei Hanganu  •  21 Mai 2019, 19:47
Postat de fuller pe 21 Mai 2019, 19:15

Din pacate FCSB nu e o pepiniera unde sa cresti tineri jucatori valorosi. E mai degraba un tarc unde ii aduci pentru o vanzare la targ. Din pacate, in tarc conditiile nu sant prea bune, asa ca valoarea multora este ciobita. Un jucator ca Olaru are nevoie de meciuri regulate ca sa creasca. In loc de asta, va lua bani ca sa stearga banca de rezerve si sa suporte jignirile sau toanele patronului.

Așa este , însă fără acest țarc n ar mai exista liga 1

Alexandru Chis  •  21 Mai 2019, 17:16

Daca ii aduce pe Butean (Astra) si Vana (Viitorul), FCSB va avea cea mai competitiva si tanara echipa. Ramane problema antrenorului care, dupa parerea mea, va fi Walter Zenga!

observator979  •  21 Mai 2019, 16:45

Din vorbe, FCSB sta mai bine la toate capitolele! Din puncte, CFR a luat titlul! :D