Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Observ ca acum suntem cu toții antrenori....când era Gigi antrenor nu mai sufla nimeni nimic :))
si ar fi trebuit sa-l bage pe oaida !!s-a vazut ca stoica nu-i pregatit psihologic pentru un meci tare , dar edi trebuia sa anticipeze!!
Tu faci mișto acum!? Ai pus un link la plesneala!? In fine, linkul mă duce pe site, și cam atât. Asta e, prost sunt io ca am luat un fcsbist in serios! :-)))
Unde am spus eu ca am avut vreo pretentie de la Octavian Popescu? Faci afirmatii in locul meu si dupa aia ma critici tot pe mine pentru ele... :)
Bună asta , cică " arătăm rău, zici ca suntem Loredana Groza fără machiaj " :)))
Putea sa fi indreptat lucrurile la pauza schimband Popestii si pe Olaru, dar si-a pus ambitia sa demonstreze ca are putere si nu face lucrurile ca Becali, desi nu e nimic gresit in a face schimbari la pauza, atunci cand e cazul, mai ales ca echipa era in dezavantaj pe tabela. Ce a facut Edi a fost o ambitie paguboasa, nu demonstratie de putere.
de aceea am întrebat. Să văd în ce context era citatul.
Bai nene, te credeam om serios … Ce pretenții sa ai de la Popescu Octavian când el nu a fost in stare sa facă nimic la L3?! Se întâmpla in Martie, doar nu crezi ca in 5 luni a ajuns vreun Messi sau ceva!? Acolo am văzut valoarea lui, nu a fost in stare sa depășescă niște veterani.
monitoruloficial.ro/Monitorul-Oficial--PI--750--2013.html
Este și normal, doar nu o sa ii ia Talpan doamnei Popescu (fosta Brânza) medalia olimpică de la gat! Însă ea aparține, ca Palmares, și CSA unde Ana Maria este legitimata și care o plătește pt a face sport. Tot la Steaua era legitimat și domnul Nastase când a câștigat GS. Evident ca nu o sa meargă Talpan la usa lui sa ii ceara “puii” trofeelor respective, însă Steaua le are in Palmares. Despre asta e vorba!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.