Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
2
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lotul naționalei din Coasta de Fildeș pentru Campionatul Mondial » Vedetele echipei africane
0
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Nu se pune..Trebuia sa zici..Steaua din liga 1:))Sau ai vrut sa nu ne prindem ca esti mascota gedepeului randoom ?
Domnule jurnalist asta nu este o știre interesantă . Sincer uneori sunteți penibili
Steaua da, fcsb e o clona impostoare.
Domnule Dan Udrea, de ce nu comentati si despre jocul echipei pe care dumneavostra o "iubiti" foarte mult. Ati cam tacut dupa meciul cu CFR si taceti de fiecare data cand FCSB joaca bine. Ati fost angajat doar sa discreditati FCSB...pentru asta primiti solda. Credeam ca sunteti jurnalist sportiv nu de cancan. Impreuna cu domnii Raureanu si Gafiuc luptati din rasputeri cu Gigi Becali, ma intreb oare pentru ce sau pentru cine. Gigi nu intelege nimic din ce spuneti voi, el face tot ce il taie capul, aveam pretentii de la voi. Nu mai loviti in jucatori, ei joaca mai bine sau mai putin bine in fond ei au dorit sa joace acolo. Nu jucatorii sunt hiba, pe voi trofeul cel mare va intereseaza si pentru asta loviti in tot ce misca pentru a va atinge scopul. Si mai este ceva foarte important pe care voi il stiti foarte bine si anume ca Gigi Becali va ofera continuitate la redactia la GSP. Fara pesonajul acesta grobian voi ziaristii nu aveti obiectul muncii.
Nenea Udrea sa facem un calcul ...Fcsb a adunat spectatori doar in meciurile cu dinamo , craiova si cfr ...iar in rest au avut 80 de spectatori ...cum ai calculat matale de ti-a dat pe plus ????? Chiar si asa cum ai ajus la media de 7000 ??
E chiar randoom ! :))
Pagubă mare pentru fcsb-ul lu jiji, majoritatea meciurilor au avut 200-300 de spectatori, se mai scoteau la meciurile cu dinamo, Universitatea Craiova și CFR Cluj. Media de suporteri per meci e de 13000 Universitatea Craiova și 6500 fcsb-ul.
Normal ca jurnaliștii sa aibă grijă. Datorită acestei uriașe si iubite echipe au un loc de muncă și dau de mâncare familiei.
Cata grija aveti voi de echipa asta, oare puteti dormi noaptea?
FCSB e Steaua! Ca ,,juridic,, niste instante au hotarat altceva...nu e primul caz de acest fel! Dreptatea la noi se face dupa ,,canoane,, originale, de aia suntem atat de originali. Sa construim ceva se poate in tara asta, sau doar trebuie sa demolam toate simbolurile care ne definesc?! Nu sunt facul lui Gigi Becali. Dar fara aportul lui financiar si ,,nebunia,, lui multe cluburi ar fi intrat in faliment....chiar si fotbalul nostru. Cati jucatori a cumparat si a vandut Gigi Becali, mai stie cineva?! Ce-ar fi fost Academia Hagi fara banii dati pe jucatori de patronul Stelei/FCSB?! Au fost si alti mari patroni de cluburi in Romania...mai stie cineva de ei?! Ca e Steaua sau FCSB, conteaza mai putin in inima suporterilor....ei sunt alaturi de aceasta echipa oricum. Fiindca a adus bucurii si procente bune in cupele europene ca nimeni altcineva. Si o va mai face!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.