Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Sunt doua spete diferite, CSU nu sunt Universitatea ci o franciza, sau clona cum va place vouă sa ii spuneti. Exact așa nici FC fcsb NU poate “continua” Steaua, aici însă Steaua continua ... Steaua! :-))) Io unul refuz sa cred ca ești in halul asta de prost (totuși, oricât fac io mișto, nu ești la nivelul lu’ Ștrul ca sa iau un exemplu la întâmplare) încăt sa nu înțelegi ca FC fcsb e GATA, “argumentele” tale fiind hilare și/sau bizare (ca sa fiu elegant!), însă tocmai pt ca înțelegi încerci din disperare sa refuzi realitatea, exact ca struțul care bagă capul in nisip ... Statutul FRF e clar, TAS e ULTIMA INSTANȚĂ, te-ai dus de acolo in Civil ai încălcat grav Statutul și pedeapsa e dezafilierea. Pot FRF schimba Statutul și permite membrilor sa meargă in Civil!? Evident ca da (și io zic ca așa ar fi și normal), însă deschid Cutia Pandorei! Deci din disperare practic ati trezit un gigant! :-))))
ole!
Nu te intereseaza? Am vazut cum s-au blocat fetele imediat dupa ce a fost postat respectivul document. V-a stat in gat!:)) Nu-ti face idei desarte: procedura a fost respectata intocmai!
Eu stiu de ce nu esti de acord cu TAS-ul ca ultima instanta. Pentru ca nu vor lua in seama un eventual verdict pozitiv in ceea ce priveste actiunea in constatare. Va fi la fel ca la prima incercare a comandantului...MACULATURA!!:))) Pe mine unul asta ma intereseaza:palmaresul. Faptul ca au deschis o noua actiune in instanta, reprezinta inca o piatra atarnata de gatul pitigaiatului!:)))
Nu, și nici nu mă interesează! Pe mine mă interesează strict ce spune Instanța! In cazul de fata, strict ce spune Statutul FRF și TAS ca ULTIMA INSTANȚA, nu paragrafe din gsp! :-))) Tu de fapt încerci sa te autosugestionezi și sa îți faci speranțe cum ca situația nu e chiar așa neagra cum insusi ne-a jjijji o vede de acționează in disparare!? :-))) Spune-i lu’ Silvică ca începe emisiunea pe SL, poate intra acolo sa se facă de ras, Adi 1 de abia îl așteaptă! :-))))
Tu ai citit ce ti-am pus. legat de continuitate?:)) Din procesul Craiovei...in instantele civile! Sa nu mai ciripeasca nici unul dintre voi altceva!:))
Domnul ... jurist! :-)))) Ai CITIT bre ce scrie in Articolul 6, paragraful 2, litera d din statul FRF!? :-)))) Nu e destul de clar acolo ca TAS reprezintă ULTIMA INSTANȚA!? Adică un fel de ICCJ al fotbalului in viziunea FRF! Ai pierdut acolo, aia e! Continui in civil (lucru cu care, repet!, io-s sunt perfect de acord, justiția nu se face la TAS sau comisii cum crede FRF!) esti ... Mititel! :-)))) PS: cu ati apărut și tu și Ștrul la câteva minute după ce nu mai comentase nimeni 2 ore!? :-))) Sa vezi ce mai rade Adriann azi ... :-))))
Sa dea la pedale cu spor, ca altfel isi pierde locul sub biroul comandantului. Il ia adriana!:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si acuma mai au hartie de bhuda aia de la TAS !:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.