Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
2
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si inca ceva! TAS nu e ultima instanta! La TAS urmeaza sa mergeti voi, in cazul unui aviz favorabil in procesul de "constatare". Daca....daca....daca. Ai vazut ce insemna continuitatea, nu? Atunci stii si ce decizie va lua TAS-ul. Aceeasi pe care a luat-o si in cazul celor 4 kg de maculatura!:)))
Pe scurt: FCSB a urmat pasii legali, FCU..nu! Nu mai *** degeaba!!!!!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Apropo, vad ca citezi numai prostiile debitate de catre "fete'! Ce spui despre asta?:)))))))))) https://scontent.fotp3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/158816467_117247940410717_1115270280710235239_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_eui2=AeHQBDpFF0yPBja3ijze-xRrxbLhvJFUIIHFsuG8kVQggfUDkPPeO5AW1O4EVv6_8KLNrWVTJN-x814aBQOX-Cnr&_nc_ohc=KIHou6UD-v8AX-nHNqk&_nc_ht=scontent.fotp3-3.fna&oh=15622dd02f3f336b8904e1c4e7018d79&oe=606A9820 Continuitate=Palmares. Prostii d-astea......:)))
Au pe naiba. Sunt niste ametiti, exact ca tine. Ce nu intelegi din asta: """În ciuda faptului că TAS a dat câștig de cauză FRF, FCSB nu s-a oprit din demersul ei și a mers în instanțele din România, respectând procedura, care spune că doar după ce ai parcurs toate instanțele sportive, inclusiv TAS, ai dreptul de a merge și în instanțele civile.""""
Când au fost deschise respectivele acțiuni nu eram afiliați la FRF. In plus, procesele pt marca, nume, prejudiciu etc. sunt spete eminamente civile/comerciale. Chiar și Palmaresul, Talpan nu a deschis o acțiune noua, ci una in care cere “constatarea” unui drept obtinut deja, drept menționat in motivările sentințelor respective. Deși io nu am fost de acord și nu sunt nici acum de acord cu aceasta regula complet abuziva, in articolul citat mai jos scrie clar de tot ca TAS este ULTIMA INSTANȚĂ ... domnul jurist! :-)))) Așa ca da, SL au dreptate, FRF trebuie sa aplice aceeași măsura ca in cazul FCU altfel este acuzata de discriminare. Uiți însă ca voi va judecați cu FRF nu cu Steaua, regula aia e făcută de Burli pt zecile sale de votanți plătiți din fonduri publice. Io zic ca din disperarea ca pierdeți tot (vezi!? ne-a jjijji nu e la fel de optimist in legătura cu 18 Martie, 12 Aprilie etc ) v-ati împușcat singuri in picior! :-))))
Foarte bine! Afara din fotbal cu cersetorii de la buget! Fara bani publici in fotbal! Csa sa-si ia numele si emblema si sa-si faca echipe la amatori cate vor!
Pentru amețiții de la SL și talpaneii de pe forumul GSP:FCSB( Steaua) a respectat întocmai legea, apelând in prima instanta la TAS, apoi la instanțele civile din Romania. Comparația cu Mititelu este absolut ridicolă, din moment ce acesta a făcut imprudență de a acționa direct in civil FRF-ul. Pe asta s-au bazat și cei doi "bandiți", Sandu și Dragomir!PS. Acum pe bune: sunt cei de la LPF atât de prosti, încât să se alăture demersului FCSB,fara a cunoaște regulamentele?:)))) Noaptea minții!:)) Sau a fetelor libere!:)
Unde scrie ca nu ai voie sa apelezi la instantele civile din Romania, dupa ce TAS-ul a luat o anumita decizie? Unde? Voi de ce ati deschis actiunea in constatare, dupa ce maculatura trimisa de Talpan a fost respinsa la TAS?
Voi de ce solicitati palmaresul in instantele civile, trecand peste refuzul celor de la TAS de a va lua in considerare maculatura?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.