Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Ce aștepta Costel Gâlcă din partea elevilor lui în CFR Cluj - Rapid
2
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump încearcă să iasă cu capul sus din războiul cu Iranul: „Cred că ...
Libertatea
Vorbim de continuatoarea Stelei in cazul CSA. fcsb e o tentativa de furt de identitate demascata de justitie.
El se uita doar la tanase scatiu hahahahahahahahhab
Idiot esti tu care postezi de pe mii de conturi non stop ...si te repeti ca prostul ca fcsb este steaua ...
Pai l-au pierdut. Cu vreo 2 sentinte le-a dat in cap Talpan.... Palmaresul lor in Europa e legat doar de Alashkert si 24 de meciuri consecutive fara victorie.
Bah care este scopul tau in viata ?? Sa stai pe gsp non stop sa te certi cu toti care urasc echipa lui becali ?? ...cred ca sotia ta este " mandra" de tine ...acum pe bune nu crezi ca o neglijezi pt fcsb ?? ..sa nu ramai cu manu e la..
Ai si tu dreptate intr-un fel prostane. Steaua e un simbol. Da tu esti fecesebist, adica suporter al unei echipe fara nume, fara palmares, fara teren si condusa de o pleiada de infractori.
Intr-o saptamana cu cl si el, era normal sa apara si ciobanu pe undeva. In fituica asta de invelit branza...
Daca si voi o sa terminati cu stirile despre el...ce bine ar fi!
În sfirsit e normalitate la Steaua de cind Gigi Becali se tine de fuvint și nu le mai da prilejul la ziariștii ăștia lui peste sa îl tirasca în fel de fel de scandaluri interpreți d cum vor ei știrile senzaționale. Își dau cu presupusul mereu cu fel de fel de i genții de jucătorii bai fiți serioși dacă nu mai aveți informații nu mai inventați prostii. Ma bucur ca vi sa tăiat sursa de existenta între ce spunea Gigi Becali și ce reproduceri voi era jenat și revoltător. Sper sa l tina și voi sa ajungeți șomeri care ați mincat o poine numai prin a face scandal și a interpreta ce spune Becali.
V-a durut ma? Ala e adevarul :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.