Alte știri din fotbal
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm»”
0
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit. El nu face așa greșeli”
1
Farul, la un pas de titlul cu numărul 3 în Superliga feminină
0
Corvinul a învins FC Voluntari și a promovat matematic în Superliga!
1
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry s-a convins: „Această echipă este peste generația «Invincibililor!»”
0
Legendarul Marco van Basten i-a șocat pe olandezi » Cu cine ține la Mondial
0
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Desteptule fa diferenta intre infintat si reactivat. Daca nu sti hai ca te educ eu gratis. Fi atent Fc fcsb SA Mogosoaia sa infintat in 2003 asa scrie pe CIF (daca nu sti CIF-ul este buletinul firmelor) nu o zic eu. Clubul sportiv al armatei si-a REACTIVAT sectia de fotbal Steaua Bucuresti in 2017 dupa o pauza de 14 ani. Daca nu noi suntem Steaua dece nu numim Steaua??? Daca noi nu suntem Steaua dece avem palmaresul din 1947?? Daca noi nu suntem Steaua dece jucam in Ghencea??? fcsb=gunoi
Cine bre comenteaza despre o clona ?? ..doar ala cu manuelele lui ...incearca sa ne covinga ce nu a " reusit justitia "ca fcsb este steaua hahahahahaha
Nici macar ciobanul nu crede asta :)))
Repet pt toti frustratii: Steaua este echipa din liga I. Milioane de stelisti asa percep lucrurile, iar acest lucru se intampla pt ca echipa din liga I a avut continuitate. Nu a disparut ca magau-n ceata, nu s-a desfiintat niciodata si nu s-a reinfiintat. N-am citit nicaieri ca echipa din liga I a luat fiinta in nu stiu ce an., cum s-a intamplat, de exemplu, cu echipa din liga IV, infiintata in 2017.
Vezi ca e capitanul stelei de la Sevilla invitat de filote acum in direct. Stefan iovan
Pentru toti trepadusii de pe aici:poate sa piarda si la Haga ,pe mine ma intereseaza performanta si vreau sa sustin o echipa care se bate sus(p.s.bravo CFR ),e dreptul meu si nu vreau sa intru in polemica cu nimeni,de altfel daca ati fi obiectivi ati recunoaste ca am distrus fotbalul adevarat si echipele de traditie,intr-o oarecare masura :nici Dinamo nu mai e Dinamo cu adevarat ,nici Rapid nu mai e Rapid autentic ,nici Craiova nu mai e ,dar eu respect sustinerea acelor oameni si daruirea lor fata de echipa si fenomenul fotbal,chiar ii respect si pe cei de la Csa,e dreptul lor sa sustina pe cine vor ,totusi nu inteleg de ce sunt atatea comentarii legate de echipa Steaua /Fcsb cum vreti ,ce va roade ?De ce nu comentati despre echipa voastra ,ce aveti voi in comun cu aceasta echipa?In rest minte si onoare ,pardon virtute si onoare.
Si tu ce ai vrut sa auzi din gura unui jucator la adresa patronului? Bine ca ai pe ce-ti pune fesul la iarna! Capul il ai doar asa....ca sa iasa la inventar?
Kretinule, cine e frustrat, oare nu unul care postează trei comentarii consecutive în care jigneşte o anume echipă? Papagalule!
Respect Alashkert !!! Bravo CFR !! Pt antijocul de aseară ai bagat fcsbeii in boală !!
Tu nu intelegi nimic ca esti comunistoid! Hai valea ca si asa dor tampenii spui tot timpul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.