Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Dacă era în sala de teatru Tănase putea să critice că la simulări e expert, cu var o să fie printre cei mai slabi jucători!?!
FCSB, nu este o echipă de performanțe, este o trupă de jucători aflați majoritatea pe bursa de vânzări, iar în rest este marketing de familie. Nu înțeleg cum nu realizează galeria și suporterii că toți cei ce formează gașcă din Berceni sunt fie *** fie mercenari ce duc și induc speranțe *** unii la alții iar a doua zi se marcă banul la *** șef,,becali", iar mercenarul pleacă pe bani buni în echipe obscure. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are drepatate Tanase. Lotul e subtire rau cel putin fata de sezonul tau. Titularii Harut, Serban, Dawa sunt maxim rezerve de rezerve. Pe banca nu ai nimic ofensiv, decat pe Stoica, care a inceput sa fie invizibil si el. Cu lotul asta abia prindem playoff
Tănase are dreptate. Niciodată, în istoria de 19 ani, nu a avut fcsb un lot atât de slab!
Toata lumea vorbeste despre punctele pierdute de fc fcsb, in loc sa ridice ulcica cu lapte, cu miros de iarba crudă din padurea Vergil Andronache, in cinstea punctului smuls de Antonie si Barbu, cu prețul inocenței lor de mult pierdute.
Normal! Fariseul Fatarnic se da crestin da nu se pocaieste! In fatarnicia lui da mina si cu dracu numai sa ia Campionatu!
E un enoriaș al lu’ ne-a jjijji pe aici vopsit in fan UTA care a anticipat corect afirmând ca toți romanii adevărați au ținut cu U, acum ne îndreptăm gândurile de bine către Saburtalo! Mira-ne-am de FC fcsb! :-)))
Penibili.Marea echipa, fcsb ,a ajuns sa joace, cu copii. Mis Stoica, a zis;ca au cel mai frumos echipament. Strainii si cei din tara ,pot sa ia exemplu. Doamne, fa cumva si du echipa asta,linga Dinamo. Oricum in liga asta prapadita joaca degeaba.
va dedic melodia Disturbed - Hey Yo'U'
Becali îl liniștește pe Tănase, deja a pornit în căutarea atacantului: „Mai mult de 500.000 de euro nu dau pe el”!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.