Alte știri din fotbal
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
5
Știri din fotbal internațional
Belgianul „complet îndrăgostit” de București analizează naționala care vrea să sperie iar granzii la Mondial: „De asta reușim pe marile scene!” » Ce a trăit în România
0
Selecționerul și-a anunțat plecarea după Campionatul Mondial: „Voi fi etern recunoscător”
0
Jose Mourinho a stabilit prima țintă de transfer la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
una ca tine, care-i de amândouă :))
Scorul putea fi mai mare,dacă nu ar fi fost ratările incredibile.Golul lui Keșeru a fost de râsul fundașilor.Mingea a ajuns din degajarea portarului Iacob la Keșeru aflat în careul advers.
Steaua joaca azi prostule.
Te pup, metre! Ține steagul alb-roșu sus, pe baricade!
Cel mai corect din studio Bratu
Asta care te ascunzi sub john.wick, cam mirosi a puscariasul stoica mihai !!!
„uite unu”...ca și cum ai zice unu plus unu (1+1)?
N’am nici măcar un motiv să încerc să imit un personaj imaginar care habar n’are să se exprime, stai flex. Și încă ceva: mă confunzi, moșule.
A castigat FCZeCeSeBe in SuperMamaliga 1! Iar ,,e,, petardele vedete subiect de analiza si ,,vopsire,, ptr GSP si alte pseudogazete de sport.
Băi Talpă, jos pălăria pt comentariile de azi! Știi cum e, dacă le scriem noi suntem “hateri” dar tu ai fost pana nu demult in tabăra lor, de asta ii și doare atât validitatea a ceea ce spui! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.