Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Here we go: Yan Diomande a ales între PSG și Real Madrid! Semnează pentru 120 de milioane
0
Ce a făcut Auda, în timp ce FCSB juca pe terenul lui Csikszereda
0
Răsturnare în prelungiri: Interul lui Cristi Chivu a început cu dreptul seria amicalelor. Urmează 3 meciuri de lux
0
U Cluj a pierdut lamentabil în Superliga, dar a primit o veste bună din Norvegia
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
13
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Adio, petreceri zgomotoase la curte. Amenzile pot ajunge la 12.000 de lei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Inca o datA noapte buna tuturor stelistilor de pretutindeni iar resturilor, un play out cat mai placut. PAA! :))
Oricum o dai in balbaiala, laris-o. Ai dat chifla din start, m-am lamurit ca esti toanta, inculta, si nici netul nu te-ajuta. Apropo, tu, ca fecesebista, ce amintiri ai cu bulgarii?
Poate e asa...dar tu tot tu ramai, adica nimic.
Asta-i glumă de „ găină” ce visează să aibă creastă de cocoșel, mă larisa-i. ))
Ha ha....in play out!
'' Așa crede Helmuth Duckadam: "Fotbaliștii Viitorului au foame de bani și foame de Steaua, '' '' Duckadam crede că tentația FCSB a devenit motorul afacerii lui Hagi '' BAI NEA SLUGADAM ......HOTARASTE-TE... ORI STEAUA ORI FCSB ................MAI AVETI PUTIN PANA PE 7 MAI !!!
Un alt obsedat de Steaua si Becali...
Hai pa ca m-am plictisit de voi...ma bag la un terminator_1! :)) Fara catei care fac miau miau...
Era mai bine pentru voi sa fi fost bulgari. Astia ar fi gustat gluma. Da asa, sa faceti golaveraj cu francezii dupa terminarea partidei, sunteti de guiness, puisor. Rasu curcilor.
"Ilie Dumitrescu este un mincinos si cu asta-basta. Eu niciodata nu m-am bagat, sigur, am mai zis una-alta de un jucator sau altul, dar nu m-am bagat pe niciun antrenor. El e "senior" numai din minciuni, din vrajeala. Asta este, sa-mi fie invatare de minte. Eu i-am zis ce mi-a spus mie Dan Petrescu, ca Onofras joaca in spatele varfului, iar Brandan joaca bine pe postul de fundas stanga. Eu l-am rugat din suflet sa joace asa, dar nu m-am bagat peste echipa. Astea sunt minciuni tiganesti. A spus ca ramanem seniori, dar nu e asa. Nu-l sunam la doua noaptea, asa cum zice. L-am sunat doar atunci cand am vrut sa-l rog sa-l bage pe Brandan in stanga, eram la nunta, dar nu mi-a raspuns. Macar de ar fi fost asa, dar nu este asa. Ilie este cea mai 'nuca tare', doar peste el nu m-am bagat. E un mincinos", a declarat Gigi Becali la GSpTV.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.