Alte știri din fotbal
Gabi Balint, avertisment după accidentarea lui Ionuț Radu: „Am avut și eu. Atât de greu te refaci...” » Cine trebuia să-l înlocuiasă: „Era mai indicat”
0
Victor Angelescu mizează pe un jucător de la Rapid în barajul cu Turcia: „Poate cel mai bun din Liga 1”
0
Fostul jucător de la Galatasaray a pronunțat 3 nume „tricolore”: „Ei pot face diferența”
0
Adrian Mutu: „El a fost tehnic cât mine și Gică Hagi la un loc”
0
Știri din fotbal internațional
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Fotbalistul din Superliga a fost convocat de urgență la națională » Poate fi adversarul României
0
Rino Gattuso face show înaintea barajului: „Nu vreau să stresez jucătorii, încât să se simtă ca fugiți de-acasă!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Hagi ii da pe cei mai buni la FCSB si cu ce ramane ii bate si ia campionatul... cel putin asa a fost anul trecut... Atunci steaua a mai luat si de la Astra jumate de echipa si a reusit sa-i strice, sa-i bage in mediocritate si anonimat pe toti.
Lasa sa nu-i mai ia si asa nu sunteti in stare sa faceti nimic, doar sa—i balacareasca Aladeen the Supreme Leader sau sa-i duca la academia din Berceni? Pai acolo cine sa-i antreneze ? Lutu, Geambazi, Pedrazzini, ce sa invete de la astia? Niste no-name-uri. Ceausescu asta nu mai pleaca si el, de 18 ANI ne tot minte la TV, asta care face coregrafii cu finu si peluza pch cu doar dinam8 bucuresti si dup-aia nevinovatul spune ca l-au pacalit. Gata s-a spalat pe maini. George Becali nu e Steaua, este o mogaldeata care se pitea in tufisuri de camatari, bine ca l-ati trimis si prin Parlamanetul Europei de s-au crucit aia p-acolo cand l-au vazut pe bip0l@rul asta care nici sa citeasca si sa scrie nu stie. Ptiu fi-mi-ar scarb@.
Ah, da, ai dreptate, deci cu francezii v-ati facut de ras in halu ala, sa dati gol dupa ce s-a terminat meciu?
Un idiot de-o rară idioțenie, vorba Cațavencilor.
Astea-s smecheriile de doi bani ale patronului FCSB inaintea meciului direct dar nu le mai spune el sau MM, l-au bagat in joc pe Ducadam. Ce copil normal la cap s-ar grabi sa plece, sa se rateze, cand aici il au pe Hagi care ii invata fotbal pt a face pasul cel mare in Vest ? Pt cateva mii la salariu sa-ti risti cariera inca de la varsta asta, venind la FCSB ?
de la oi machidonii au trecut direct pe uman. fac afaceri cu tot felul de fotbalisti. ii cresti tu hagi ii ia steaua iti da bani la greu si procente din eventuale vinzari. iata cum decurge mecanismul machidonesc. se fac nasi pe la conducatorii de echipe cu care se tot bat. apoi fratii becali detin monopoluri de vinzari si cumparari si implicatii chiar din puscarie. asta est tara. si acetsi oameni il acuza pe burleanu si il vor pe 'fata mare" lupescu si el cu grad pe umeri ca deh la dinamo nu avea cum . se bat trusturile de secu . cei vechi vor razbunare pe cei noi si uite cum mittica si sandu vin si isi varsa icrele in presa la tv cind ar trebui ocoliti sau cel putin bagati in puscarie la greu. imi este sila de ce se intimpla. da burleanu, de care nu sint legat , are dreptate cum s-au strins ei stup pe linga lupescu care a dat din colt in colt cind distinsii fotbalisti fac foamea si vor sa rontzaie ceva. nu se va intimpla pentru ca sint ridicoli si nu au fata de management. nu stiu ce inseamna un credit sau un debi. nu stiu nimic. burleanu va cistiga si va cistiga stiinta de carte. vor veni si altele dar ei ca fotbalisti aceasta generatie de participanti si nimic mai mult nu au ridicat un dieget impotriva lui sandu sau mitica. a fost bine nu? asa ca ...
Baluta face singur 3-4 mil ! E adevarata bijuterie a Viitorului. Ce daca are 18 ani ? Daca nu plateste nu-l va lua,il va astepta sa faca 22 sa dea 10 mil pe el daca-l va dori. Eu n-as mai sfatui vreun jucator de oriunde ar fi el sa mai aleaga FCSB...Ei nu vin la Steaua, vin la FCSB, sa le intre bine asta in cap.Vin exact unde-i asteapta tandemul de terminatori de talente Becali-MM. Pentru cateva mii de euro in plus acum cand ar urma sa se formeze la Hagi si nu sa ajunga rebuturile lui Becali ei isi risca toata cariera, de la varsta asta.Oricum Becali a ajuns sa fie recunoscut drept un tzepar al Europei asa ca nu se va mai inghesui nimeni sa ia de la el.Vor ramane blocati in fundatura numita FCSB.
Nu cred ca vrea nimeni sa joace la clona FC FîCîSîBî, doar prostii
Da. Concluzia este ca e greu sa fii suporter dinamovist. Si sa mai fii si foarte prost pe deasupra. Si sa te mai si tii destept.
Do you speak English?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.