Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan știe cu cine se va bate CFR Cluj pentru titlul din Superliga: „Echipă puternică”
0
Verdict în direct, înainte de play-off: „Dinamo a pierdut cel mai important meci al sezonului!”
0
Meciul nu s-a terminat pe teren! CFR Cluj le-a răspuns dinamoviștilor printr-o postare ironică: „Misiune eșuată!”
1
Programul primei etape din play-off » Când se joacă derby-ul dintre Rapid și Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Maurizo Sarri, atac fără precedent la adresa patronului: „Suntem în total dezacord. Atmosfera e deprimantă!”
0
Scandal la tragerea la sorți din „sferturile” Cupei Angliei » Fostul portar al lui Manchester City, acuzat că a extras-o dinadins pe Liverpool
0
Vedeta Turciei poate rata barajul de Mondial cu România » Informații noi cu două săptămâni înainte de play-off
0
Alesul lui Florentino Perez pentru a-l înlocui pe Alvaro Arbeloa » Americanii anunță o variantă surprinzătoare!
1
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Ucraina intervine în conflictul din Orientul Mijlociu. Zelenski a trimis ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Trump l-a sunat pe Putin: au vorbit o oră la telefon despre țările pe care ...
Libertatea
Astea au fost plasate de clonati e chiar absurd doar nu santem în Somalia e tactica bolșevic sa arunci vina pe celalalt
Probabil sau gândit ca dacă fotbal nu știu se apuca de oină
Clubul asta e grup infractional organizat - unic in lume. e un loc in care gangsterii fac fotbal.
Chestia asta e penala... ar trebui ca prin vest un departament separat in politie care sa se ocupe de fotbal, sa identifice pe toti care depasesc masura si sa urmareasca eliminarea lor de pe stadioane.
Nu este adevarat, de fapt sunt betisoare, si-a comandat Mititelu mancare chinezeasca
Peluza Sud a zis ca nu intra asa la vrajeala. Au intrat destui la T2. Vezi ca gentile cu arme albe erau in lojele echipei gazda - fara nici o treaba cu oaspetii. Se stie ca cei violenti sint la peluza sud / peluza mititelului.
aa, da' ce, a organizat cineva ceva? Eu am observat ca aia nici nu stiau ce echipe joaca, nici cum ii cheama pe jucatori, nici pe antrenor. Cred ca au pus mina de la mina vreo doi oameni de pe strada si au deschis stadionul. Despre ce "organizare" zici? Pina la urma, mie-mi pare rau de ala care a murit, saracu'. Te duci la stadion sa te relaxezi si ajungi la cimitir. Mare, mare pacat de omul ala.
FCU, trebuie suspendata vreo 10 etape.
*** stiti voi ce, daca Peluza Sud au spus ça ei nu intra cu 2 zile inainte au ramas in afara stadionului, pentru ciné erau acele genti, pentru tribuna à 2 sa fim seriosi sunteti la fel de penibil ça aia de la nord, daca au gasit acele genti aia de la nord cum au intrat cu fumigene si bête ati vazut la inceput ça au venit sa faca scandal, sa va fie rusine ***, se rasuceste nea Vanea in pamant cand vede ce a ajuns ziarul lui
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta nici de glumă nu e bună. Pai, cine a organizat meciul ?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.