Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu, despre mutarea iernii în Superligă: „Un transfer extraordinar”
0
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă! „Lupii” vor să-și împace suporterii, „marinarii” încă speră la play-off » Echipe probabile
0
Andrei Nicolescu: „Opruț e cel mai bun fundaș stânga din România!” » Iată ce spun cifrele
2
Nu îi mai trebuie lui Gigi Becali! Jucătorul pus „pe făraș” este dorit în Grecia: „Realitatea este alta”
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a fost introdus un singur minut în Burnley - Spurs, dar este sfătuit să rămână la Londra » Argumentul invocat de fostul internațional român
0
Fanii lui Liverpool s-au săturat de Van Dijk: „Cel mai supraevaluat jucător din toate timpurile” » The Sun: „Un dezastru ambulant”
0
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Calcă-l Calcă-l!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » Ce i-a reproșat
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Nu fraiere, am pariat ca o sa se desfiinteze echipa asta si Mititelu va infiinta alta, "si mai adevărată,"
Portita a legii:)))))))pai ma..unde-i lege nu-i tocmeala..eu asa stiam:)))Ma gandesc la mine,om simplu...daca intram pe stadion,neavand dreptul...eram pe jos,incatusat...:)))))Eu sper sa il vad pe asta in B:))))cu tot cu caricatura lui de echipa...Hai Trica..tu poti sa faci asta:)))))
...Acelasi mod de gandire il aveti si voi.
Stii, traiesc aici la noi o etnie are ataca deseori cu cutitul...De multe ori victima este inghesuita de etnici dar doar unul introduce cutitul. De ce il inghesuie ? Pentru ca la cercetarile politiei sa nu se distinga cel care a infipt cutitul in victima. Ei cred astfel ca scapa. Acelasi mod de gandire il aveti si noi. De ce ?
Daca i se da curaj si il mai promoveaza GSP-ul mult, va ajunge langa tatal lui. Cei de la GSP nu inteleg ca ii fac doar rau, promovandu-l ostentativ pentru toate activitatile sale care nu au legatura cu sportul si nici cu legea!
Dacă prostia ar durea...
Ce ai ma a dat covidul peste tine
Un an!!!??? Mi se pare absurd. Ce a facut de trebuie sanctionat 1 an interdictie pe un stadion? E totusi ehipa pe care o ține in Liga 1 si face eforturi pentru a ține steagul sus.
La pușcărie cu juniorul... Sa vedem multitudinea de suporteri cum susțin echipa pe modelul cățeilor
Ashchia nu sare departe de trunchi. De tanar e cu faradelegea, ca tata'su din parnaie. Poate il si urmeaza cat de repede.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.