Comentarii (80)
 •  02 Martie 2008, 23:06

bv steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hai pe mama lorrrrrrrrrrrrr

 •  02 Martie 2008, 15:04

bafta steaua|

 •  02 Martie 2008, 14:38

SPER CA A INTELES GALERIA.MESAJU SEFILOR STELEI.

 •  02 Martie 2008, 12:55

daca de la cluj vin 500 suporteri CFR-ISTI,de la braila vor veni vreo 200 de stelisti

 •  02 Martie 2008, 12:15

sa vezi c civilizat o sa fiu un cetatean model mai ales cu grasu d fabbiani :)):)):))

 •  02 Martie 2008, 10:34

hai la meci/

 •  02 Martie 2008, 10:31

gata cu meciuri pierdute STEAUA,de azi castigati tot/

 •  02 Martie 2008, 10:28

bafta lacatus /

 •  02 Martie 2008, 10:26

vrem sa vedem un adevarat meci de fotbal nu injuraturi,batai sau alte nebuneli.....

 •  02 Martie 2008, 10:12

Ai dreptate, nu cred ca exista roman care sa nu se fi saturat de cocina pe care ei o numesc "capitala". FORZA CFR, UTA, POLI, BIHOR, BRASOV!!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează