Comentarii (80)
 •  02 Martie 2008, 02:58

injuriile resiste pot depuncta steaua! ar fi bine sa fie existe un fair play in tribuna! Nu exista rivalitate intre cfr si steaua! CFR E LIDER De CoNJUNCTURA! nu se poate compara cu steaua! Eu zic ca s-a creat o prea mare rivalitate intre o echipa nascuta campioana, Steaua, si o echipa care, in alte circumstante, ar fi de mijlocul clasamentului, liga 1 sau liga 2, cu tot cu portughezii si sudamericanii lor, care, inafara de rupt picioarele nu mai stiu nimik!

 •  02 Martie 2008, 02:45

DINAMO este cu cfr-ul.DINAMO va spune:STATI ACASA GUN(OIERILOR).ANTI STOIA PANA LA MOARTE.URA ETERNA(1-2)

 •  02 Martie 2008, 02:44

dak putetzi sa sustinetzi o echipa doar prin injuraturi si remarci rasiste atunci e clar k suntetzi absolut cretin, si eu am boala pe unguri, dar asta nu inseamna k cfr-u sunt bozgori, la fel d mult am boala si pe tigani dar asta nu inseamna nici k steaua dinamo sau rapid sunt tigani. terminati-va odata cu tampeniile astea k din cauza voastra toata europa ne considera niste degenerati

 •  02 Martie 2008, 02:37

o s fie incendiar asa k..argaseala lasa comentariile si.idicatile pt alta data acum o s fie macel..........MOARTE.ungurilor..ULTRAS PANA LA MOARTE

 •  02 Martie 2008, 02:16

De marius pe 02.03.2008 la 02:03 #2 bai argaseala ,cum **** ?...... ai desfiintzam pe unguri, in injuram tot meciu si ai flueram....asa sunt nishte suporteri adevaratzi...ca nu venim la vrea-o imormantare.....oligofrenu-le Sa-mi bag pula ce specie de rara de analfabet, doua cuvinte din trei sunt scrise gresit. Mars in mortii matii la scoala si lasa stadioanele futu-te-n gura de prost. Daca ai fi copilul meu te-as da afara din casa bulangiule.

 •  02 Martie 2008, 02:04

Sa facem galagie mare, Ca sa le dam fiori, Sa creada ca STELUTA are, Chiar doi'spe jucatori! -HAI STEAUA!

 •  02 Martie 2008, 02:03

bai argaseala ,cum plm ?...... ai desfiintzam pe bozgori, in injuram tot meciu si ai flueram....asa sunt nishte suporteri adevaratzi...ca nu venim la vrea-o imormantare.....oligofrenu-le

 •  02 Martie 2008, 01:52

Georgeeee, esti dinamovist?... sau doar plain stoopid?

 •  02 Martie 2008, 01:35

nu cred ca steaua poate castiga vreun meci fara sa faca blat sau fara ajutorul arbitrilor...deci x2 fara pb

 •  02 Martie 2008, 01:34

http://porcusorul.com/porcusor/mic/n11colas

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează