Comentarii (80)
 •  02 Martie 2008, 04:06

@ suporter scuze, mi-ai raspuns indirect prin postarea urmatoare. Mai pune mana pe carte vere ca nu prea cunosti limba romana. Vere, ne punem si costume populare, nu-i problema... e mai frumos decat in viata din "canalele" bucurestene

 •  02 Martie 2008, 04:03

@ "suporter" tu consideri ca e motiv de lauda sa FURI ???? asa intelegi tu definitia cuvantului suporter ???? sau bataia cu jandarmii ? Nu vere, tu confunzi fotbalul cu golania !

 •  02 Martie 2008, 04:02

Cel mai profesinist ziar PROOSPORTUL. GSP este de tot KKAtul

 •  02 Martie 2008, 03:58

dupa 14 ani de dominatie,prispasii ,gospodarii,sau taranii erup.......stati calmi si sugetivio singuri,ati castigat......cfr e cmpioana....plecati si voi in europa....doua sfaturi......sa va spalati cand iesiti afara din romania ,si sa nu va puna dracu sa va duceti in costume populare acolo.....ca faceti tara de ras

 •  02 Martie 2008, 03:53

dak tot veniti in bucuresti 500 de "GOSPODARI"va rog sa va uitati pe mysport la sectiunea"CAPTURI"si sa va vedeti bennerele pierdute ,sau furate de cei de la "U".......macar va inchipuiti ca le puteati aduce cu voi...pacat de echipa,k voi suporterii cfr nu existati,daca retrogradeaza cfr maine va dati pe steaua,rapid,etc......aaaaa.....si era sa uit.....fenomen ultras......0barat

 •  02 Martie 2008, 03:49

Champions League: 1. CFR Cluj 2. Poli Timisoara UEFA 3. Rapid 4. Unirea Urziceni 5. FC Vaslui Intertoto: Lupta mare Bistrita cu dinamo Cupa Ovis Aries: SteOAIA si Gloria Buzau

 •  02 Martie 2008, 03:45

orice clujean.....s-a simtit mandru cand steaua necomunista umilea betis,kiev......etc...acum k au echipa in a pe primul loc,e normal sa uite,intradevar,titlul e al vostru,dar in loc sa fiti penibili si sa atacati steaua,adica imaginea tarii in afara incercati sa faceti si voi ceva.....o imagine...o istorie.

 •  02 Martie 2008, 03:40

asa hahalerelor,astia care suntetzi voi de la gazeta,kdeaia va dau eu bani din averea mea de voievod,ca sa skimbatzi softu si kand vreun parlit vrea sa scrie j.i.j.i sa apara becali da c domnu in fatza..tziai draqu de lingai..PUPINCURISHTILOR

 •  02 Martie 2008, 03:40

Imi place comentariul "CFR marcheaza mai mult in prima repriza, Steaua in a doua"... mai vere ziarist, CFR a marcat 19 de goluri in prima si 17 in a doua, steOAIA 8 si 13.. se pare ca CFR marcheaza mai mult sin prima si in a doua bai aritmetica !

 •  02 Martie 2008, 03:38

sa vedem un meci frumos.k deaia dau bani la ekipa

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează