Comentarii (80)
 •  02 Martie 2008, 06:44

Asta suna cam asa. Stelisti luati tortele, lanturile si veniti la stadion, acum sau niciodata...nu conteaza ce e dupa..Ajutatine...!!!!Ajutor....!! Dar stadionul a venit sa sustina CFR-UL CFR CFR CFR Lupta Lupta CFR A venit Doctorul Muresan sa il faca bine la cap pe Gigel Oierul satului..!! CFR CFR CFR Lupta Lupta CFR

 •  02 Martie 2008, 06:14

M AM SATURAT DE cluj

 •  02 Martie 2008, 06:05

pupincuristii de la gsp transforma automat f.ecali in fecali ca nu cumva sa se enerveze oieru' pe ei.. mai mult, daca scrii j.iji apare domnul gigi.. spera zi ziaristii astia la un pic de urda gratis

 •  02 Martie 2008, 06:03

f.ecali= fecali

 •  02 Martie 2008, 05:41

Noi mereu sa ascultam de voi; dar cand mai ascultati si voi de noi? Cand va aud pe voi, "stelistii" din conducere...

 •  02 Martie 2008, 05:18

Jucati corect si respectati-va reciproc,sa castige cei mai buni.Si un meci nul este bun pentru Dinamo.Dar si o victorie a CFRului,nu ne-ar deranja.Dlor,nu uitati ca Dinamo va termina pe locul 2.De ce? Pentru ca avem "omul nostru la Steaua",acesta este dl.Becali care pune permanent presiune pe echipa.Pacat de lotul Stelei.Oricum noi Dinamovistii ii uram succes....lui Andone.

 •  02 Martie 2008, 04:58

Ar trebui sa ne comportam pe masura mancatorului de vaci crude fabiani , nu?

 •  02 Martie 2008, 04:29

@ suporter taci bei tampitule daca esti din provincie nu inseamna ca esti "gospodar" sau "taran" idiotule, esti de tot kktul bulangiule

 •  02 Martie 2008, 04:28

Ai umblat da' tot analfabet ai ramas. Am vazut multe tari da' loc imputit ca buCURestiul nu gasesti nici in Kandahar. Mesajele tale abunda in greseli... Jiji e sigur mandru de tine.. aveti un grad de cultura apropiat ! Precum turma si ciobanu'. PS Nu sunt din CJ incultule...

 •  02 Martie 2008, 04:15

praga,kiev,berlin,amsterdam,madrid..........deplasari care ca suporter nu ma lasa sa ma contrazic cu tine......voi gospodarii aveti un complex cu bucurestiu.....va credeti inferiori din nastere.....j am vb ca supoter.....ca si suporter j ma contrazic cu tine in deplasari in un anumit fenomen pe care tu nu ai cum sa-l cunosti....a.... si apropo...de ce nu te sugi singur?noapte buna si sper sa luati voi campionatu sa vezi si tu lumea,nu bucurestiu

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează