Alte știri din fotbal
Atmosferă de meci imens! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
34
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Îți dai seama săracii copii de 16-20 de ani, care sunt dinamoviști 'de mici', au trăit doar umilințe alături de Dinamo.. fără titluri, fără performanțe in Europa, NADA.. rău să fii dinamovist, noaptea plâns și ziua trist.
Ce ne tot intoxicati cu echipa securistilor,aceasta scursura a fotbalului romanesc.cu titluri si cupe furate .Ne-am saturat mai ziaristilor.Mai bine-daca ati avea sange in instalatie ati scrie trecutul acestui club de hoti de la infiintare si pana acum.
Lăcustele verzi din Săftica s-au abonat la ultimele locuri din liga 1, degeaba se chinuie Burleanu să-i salveze.
Poţi să repeţi dar fără lacrimi în ochi? :)))
o mizerie de club creeat in URSS si incompatibil cu economia capitalista.
Schimbați va numele dinamo = blestem ,trecutul.securist si cei care au condus vremelnic această unitate nu va da pace Mihut torționarul, postelnicu securistul balbait va blestemat si dat pe mana lui anghelache si nepotu ionuț, Cei doi va stors ca pe lămâie și voi cântati Hal de nefericiți sunteti multi dar prosti cat de curând o sa va duceți la dărâmătul stadion cu flori si lumânări A venit contra cu iberic si ? Blestemul stramosesc va lovit din nou Umbra nepotului negoita va bântuie a stiut cui a vândut, a ales si va dat unuia la fel ca el Bai dinamo mai trăiți? Iesiti si apărați va echipa ca rămâneți fara ocupatie si intrati la depresie ,dar peste tot si toate este si ceva bun ,o sa primiti in continuare ajutor social si mai merge cu haine vechi pe la vitan cu țigări asima pe la obor În rest ati reusit sa distrugeti obiectiv îndeplinit
Oare ce mai are de împărțit Prunea acum cu Dinamo, de e considerat din interior?
Bine scris, felicitari.
Priviti la Digi Sport sa-i vedeti pe Prunea si unul de Dinamo Vrea in B.DOI IMPOSTORI ,IPOCRITI S.A.M.D...HAI CU LIGA A-2-A
lume,lume,atențiune,vorbește loserul,ciulinele,atârnătorul prunea! are un nume care-l caracterizează cel mai bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.