Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
asta crede ca vorbeste de *** fc5b.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta ajunge mai rau decat DON MITICA!
s-a trezis si pruna sa vb.... ba toti castiga cate un proces... care in esenta nu inseamna mare lucru, si gata se cred mari si tari...
Exact. De peste tot de pe unde a plecat a făcut-o cu scandal si cu procese. A fost si pe la FRF si a rămas în memoria microbiștilor doar cu aducerea fetelor în cantonament. Cât a fost Rednic la club, așa Strâmb cum il numesc invidioșii, jucătorii au fost cu salariile la zi și nu s-a pus problema retrogradării. A venit Prunea și si-a asociat numele cu cel mai negru an din istoria lui Dinamo.
Rednic a făcut mult ca antrenor, Prunea n-a facut nimic ca șef de club. Așa că să țină ciocul mic. El se pricepe doar la procese.
Da, cu "chiaburii și burghejii", care erau văzuți drept hoți de toți neisprăviții incapabili. Știți voi că e hoț Rednic! Știu că aveți boală pe el pentru că ați cam fost umiliți pe când era el antrenor, dar să comenteze despre integritatea unui om de fotbal suporterii unui club care are și patron, și manager si șef de galerie cu stagiu pe la mititica, e cam mult!
Mentalitatea este aceeasi ca si in politica. Lasa ca e bun chiar daca a furat mult dar a mai si facut ceva.
Îmi aduci aminte de nemții care au așteptat naivi pana in ultima clipa acea superarma ori arma secreta
Gândire de milițian...
Cu alte cuvinte, mai bine cu hotii decat cu persoane oneste. Bravos!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.