Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prea-vocalul memelush, tace ca mortu-n papusoi??? macar ceva despre arbitrii, nedreptari etc!?
Mai ai alt repertoriu fratica?
Da, gigi e un invingator, de fapt reptilieniii luasera ostatici 100 de calugari de la Muntele Athos si amenintau ca-i executa in chinuri groaznice daca onestul machidonas becali g. nu-i da meciul lui Hagi. Mai ai frati?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai campioni? Deja isi faceau planurile cu banii din Champions League :)))))
Doamne fereste de ceva necurat. Doar ca asa fac aia de au 2-0 in meci decisiv. Cheama adversarul peste ei si cand vad ca nici asa nu tine le dau mingea si iau distanta cativa metri in marcaj ca probabil mirosea adversarul a transpiratie. Si ca sa nu te mai intrebi nu am nicio treaba cu FCSB ba din contra. Imi era indifetent cine ia campionatul. Cand vezi un Rapid - FCSB cu sabiile pe masa, un Rapid - CFR la fel si pe de alta parte amicalele Farului te cam prinzi de schema daca ai vazut si jucat ceva fotbal.
Te crezi destept rau, asa-i?
MAI OAMENI BUNI LA BRAILA SUNT NUMAI ***.BANEL,COMAN ,BUNI FOTBALISTI NU PREA AU *** COLASTRA SI SUNT INTARCATI CU TARIE
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.