Alte știri din fotbal
Dinamo - Metaloglobus » Echipele de start! Surpriza lui Kopic: debutează ca titular
0
Costin Lazăr, cu cărțile pe față despre Rapid: „Mult mai valoroși, mai bine așezați, mult mai serioși”
0
Eroii uitați ai Diviziei A, prezenți pe parchet la debutul lui Săpunaru la old-boys » Au mii de meciuri în prima ligă, îi recunoști pe toți?
0
Deschidere de scor în Petrolul - U Cluj, duel de tradiție pe „Ilie Oană”
0
Știri din fotbal internațional
Van Dijk este alături de Salah: „Sperăm să rămână, dar nu știm ce se va întâmpla”
0
Crystal Palace - Manchester City, în etapa #16 din Premier League » Deschidere de scor pe Selhurst Park!
0
AC Milan s-a încurcat cu o nou-promovată și Chivu poate trece peste marea rivală!
0
Prețurile pentru cazări au explodat în vederea Campionatului Mondial din 2026
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Judecătoarea Raluca Moroșanu, în interviu pentru Recorder: „O să spun ...
Libertatea
Ioii, au fost trimiși caiboiul și jantilița la "atac" :))
randooame tu le spui la toti ce ti-am zis eu tie ?? facem un pariu ?? ne vedem face to face.....care este pensionar dintre noi 2 , nu mai intra pe gsp .....daca esti mai in varsta decat mine ...nu mai intri aici ........te bagi ??? .... ma gasesti la 18GYM la delfinului ...vino sa vezi ce pensionar ramolit sunt si eu :))))))))))))))))
Amin, brother! Cheers că-i weekend, e urat afară așa ca să curgă țuica! :-))) Nu las io un mititel să îmi strice buna dispoziție, mai ales ca ne-a jjijji însuși i-a dat la … rinichi! :-))))))
pensionar ramolit,iarasi rad toti de tine. iii ce bucurie.
tibi iq 33,te faci de rusine,dar promit sa investesc in afacerea ta daca imi dai adresa si numele real a lui catalynna.
Am asistat azi la un spectacol grotesc pus în scenă de fratele meu cu avatar porcesc. Părerea mea e că nu ar mai trebui tratat cu mănuși. Dacă discuția pe care-am avut-o la începutul anului te-a influențat în vreun fel, determinându-te să-ți înghiți vorbele în anumite situații, țin să-ți atrag atenția că acel Kevin oltenesc is dead & gone. La fel ca pactul de neagresiune dintre furculița ta și mititeii care - vorba lui Cornel Dinu- "au fost scăpați din neglijența și din ignoranța noastră după grătarul ce cu siguranță ar fi sfârâit mult mai frumos fără astfel de exemplare". Frate-frate, dar bulbucanii sunt pe bani, chiar și atunci când berea-i gratis. Când unu' dă în tine... dă în mine. Și se simte fix acolo unde doare mai tare: la rinichi. Așa că ia și bagă liniștit urechiușe de porc la grătar cu șorici, până nu-mi sare și mie muștaru'! :-)))
vecine vezi ca nu prea stii legea :))))))))))))))))))))))))) cat de prost este randoom asta .... nu face diferenta intre lege si regulamentul de ordine interioara :))))))))))
Vezi mă, dacă n-ai salvat postarea-n care-a scris el cu mânuțele lui de lemn toate astea? Acum poa' să spună că au glumit vecinii între ei, la fel ca atunci cu biletu' de avion. Nici nu mai contează dacă-l cred eu sau nu, atâta timp cât nu avem link-ul doveditor. Poți să fii sigur că voi mai sta de vorbă cu el. Pe mine nu mă interesează dacă minte sau nu... mai ales cu privire la familie. E problema lui cum se prezintă aici pe forum și ce rol alege să interpreteze. În plus,... tu ai impresia că eu intru aici cu scopul de a-mi petrece timpul cu oameni cinstiți, paroliști și onești? Nu, tată! Sunt sătul d-ăia până peste cap. Eu îi caut fix p-ăia care-și pun aici o mască, intrând în pielea unui personaj virtual care să fie cât mai diferit de omul din fața tastaturii. D-aia m-am înfrățit și cu Kuba. Și lui tot Pinocchio i se spune pe forum. În caz că n-ai observat, mă asemăn foarte mult cu Edi (eterna.teranova). Și el procedează cam la fel, băgând bățul prin gard și pendulând mai nou între cei doi Pinocchio. Dacă voiam să discut cu oameni serioși, aș fi vorbit cu adi.stelistul sau cu radu.matei. Dar ăia nu se situează în zona mea de confort. Sunt conștient de faptul că mă îndrept vertiginos către râpa morală unde zace și bătrânul mitoman cu diplome... însă ăsta e drumul pe care l-am ales și numai dedicația aia de la Adi mă mai poate întoarce.
Care lege bah *** :))))))))))))))))))))))))))) ???? bah *** legea spune clar ca esti cel mai prost om de pe internet :)))))))))))))) regulamentul spune ca nu trebuie sa ne punem mintea cu prostii precum randoom :)))))))))))))) Bah *** este data vreo hotarare de guvern in scare spune , ca ai voie sa injuri pe teren si sa iei galbene cate vrei ??? Stai sa imi sun avocatul sa vad ce zice despre 'legea '' asta cu cartonase galebene =)))))))))))))))))) Prostea tu nu faci diferenta intre lege si regulament :))))))))))))))))))))) Save to disk !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
El avea 47 (cică) și fi’sa trecuse de 30. Acum pe bune, tu asculți la minciunile ăstuia!? Asta e cu acest Pinocchio bătrân și cei ca el, au mintea prea scurtă ca își țină minte minciunile și la un moment dat “calcă pe bec” și se încurcă în ele. Mai stai puțin de vorbă cu el și vei afla ca fiul e de fapt nepot si ăla adoptat. :-))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.