Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu explică de ce a refuzat-o pe CFR Cluj: „M-ar stimula altfel”
0
Răsturnare în Superliga! Marius Șumudică a semnat: „Mă apuc de treabă. Contractul e până la vară”
1
Victor Angelescu anunță la GSP Live un transfer iminent la Rapid: „Negociem cu doi jucători”
0
Andrei Nicolescu a explicat la GSP Live situația derby-ului Dinamo - FCSB: „Am făcut tot ce a depins de noi” + Unde pot face „câinii” diferența în meciul cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Show Neymar, dar probleme cu ghetele
0
De neoprit! Erling Haaland a doborât patru recorduri mondiale
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP a analizat calificarea Craiovei: „Asta trebuie să înțeleagă toți”
0
Exigentul Edi Iordănescu tranșează situația lui Baiaram: „Sigur vor lua măsuri. Dacă lași să treacă...”
1
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
4
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
O dronă a explodat după ce s-a prăbușit, în județul Tulcea. MApN a explicat ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Un nou fragment de dronă a fost descoperit pe plajă la Costinești. Zona a ...
Libertatea
Doliu pentru Craitoiu,Riureanu si Udrea,altfel iar o bagau pe aia de alaltaieri cu Pintilii care n-are studii si sparge avioane.
Hagi mai bine se abținea daca am analiza prestația lui Coman...Definitoriu este că la golul 3 al constănțenilor el în loc să ajute colegii stătea cu mâinile pe sus că nu i venise pasa la picior...Coman o fi transpirat aseară ? Sigur merita o prema de la Hagi !
inca nici o declaratie a memeului dupa umilinta de aseara a fcsb mare lucru!
LINISTE asta e cuvantul de ordine in redactia GSP , daca castiga ZCSB curgeau elogiile la adresa lui GIGI. Ce frumos arata pagina fara figura IMPARATULUI din Pipera
Baietii stie fotbal :))
Vrem ungurii in play off !! Respect Sepsi !! .. Cea mai proasta galerie din tara, ramane tot cei de la FCSB !! Pentru ca ei incurajeaza o echipa "dușmană de moarte " Astept meciul direct !!
...foarte bine ...parerea lui ...nimeni nu l vrea ...
De perlă nu se mai aude nimic ??? A dat si el un gol cu poarta goala, si p-ala l-au anulat "incorect"=))))))))))))))) !! Forzza FC FCSB Arcom Berceni !!
"Rămâne ca el să aibă spațiu, timp, să joace bine" - Nea Gica,in fotbalul mare nu iti da nimeni spatiu si timp,ca referinta putem lua Brighton - Liverpool de ieri. Pescarusii i-au sufocat pe Thiago & Co.
Coman avea o sansa mica sa aiba o cariera cat de cat decenta... dar sansa aia s-a spulberat in momentul in care a semnat cu fecesebeaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.