Alte știri din fotbal
Prezentat oficial la FCSB! Va purta numărul 77
0
Mihai Stoica spune că FCSB a câștigat bătălia cu Rapid și U Cluj: „Nu au reușit să îl convingă”
1
Antrenorul lui Auda a reacționat după ce a aflat planul celor de la FCSB: „E o informație bună!”
0
Andrei Nicolescu a explicat de ce întârzie transferurile la Dinamo: „Critici nefondate, negativism, încercări de a denigra”
2
Știri din fotbal internațional
Liverpool încearcă să îl transfere pe înlocuitorul lui Salah » PSG este și ea în cursă
0
FIFA a anunțat echipa ideală a Cupei Mondiale 2026! Surprize uriașe în primul „11”
0
Levski Sofia - Universitatea Craiova » Start dezastruos pentru olteni: gol în minutul 8
16
Mihai Stoica a observat imaginile de la Sofia, înainte de Levski - Craiova, și a oprit cursul emisiunii: „Iartă-mă! Ați mai văzut așa ceva?!”
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Marcel Ciolacu, surprins la un hotel de 800 € pe noapte în Italia, alături ...
Libertatea
O influenceriță din România și iubitul ei, condamnați după furtul unei ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
ion palnie posta la ora 4 ( U.S.A ) , i-am zis ca este cam devreme in america pt gsp si a schimbat contul , a intrat cu iosif din cacciuni
Au intrat toti postacii securistului Anghelache ca sa isi apere stapanul !
Cred, mai degrabă, că și-a pierdut...tinerețea! Acum, se consolează cu pensia de fost informator.
Ai văzut ce l-am prins *** ? Era convins că, dacă postează (la blat) din canalele din Dublin, nu-l bunghește nimeni. De la Maricel a deprins arta "bighiditului".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
poate a pierdut ''plasele de bani ''din tinerete
tu mirosi a prost si pe internet
Nu era vorba că pleci În Noua Zeelandă ?
ESTE METODA PATENTATA DEJA ! Toti hotii din Romania au divortat la misto pt a salva din averea ilicita! Primul dinamovist cu metoda asta a fost Borcea !
"fosta nevasta", pentru ca de fapt negoita a divortat de fatada ca sa treaca mai multe bunuri pe numele ei in speranta ca le va pune la adapost de executarea silita. E, uite ca nu i-a iesit SCHEMA INFRACTIONALA hahaahahahahahahahahaahhaahahaaa
Este normal sa dubleze pretul la catre procese in care se cere executarea silita a lui Neputinta sunt pe rolul instantelor! Saptamana trecuta o banca a castigat casa in care locuieste fosta nevasta, in acest moment nicio banca nu-i mai acorda credit. Dinamo produce bani pt Neputinta. Omul nu investeste in Dinamo decat in coregrafii 3D pt prostime.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.