Alte știri din fotbal
„E incredibil!” » Robert Ilyeș, șocat după duelul cu UTA: „De foarte mult timp nu am mai văzut”
0
Încă un titular de la FCSB e OUT cu Oțelul » Cum va arăta echipa
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în Ardeal pentru play-off-ul Superligii! » Echipele de start
3
Denis Alibec, contestat de ultrași » Mesajul apărut la Slobozia - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona n-a stat la discuții cu Mallorca și își consolidează poziția de lider în La Liga
0
Genoa - Napoli » Răsturnare de scor! 3 goluri în primele 22 de minute
0
Antrenorul lui Radu Drăgușin, după eșecul cu Manchester United: „Sunt mândru”
0
Presa din Anglia, la unison despre Radu Drăgușin » Nota după Manchester United - Tottenham
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
UEFA, si numele de ce nu l-ati schimbat in fcsb? Jalnicilor!
foarte bine, astai sigla mai frumoasa! celor de la CCA *** sa nu le dea nici un ban, ca asta vor ei, se tin la pret ca detin sigla, dar gigi e mai destept si sia facut propria sigle, si CCA *** :?))) bravo gigi!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa nu ajungeti intr-o situatie similara litigiului timisoarean la Tribunalul de Arbitraj Sportiv de la Laussane urgentand una din parti sa adopte alt nume pe motivul confuziei;)
de ce nu ganditzi pana la capat .. nu e greu ... "sa fim pe mana fariseului asta mi se pare prea mult, trebuie ori sa fii incet mintal, ori sa fii hater frustrat anti stelist [SAU anti-fcsb-ist ori stelist anti-fcsb-ist]
asta se stia demult, e logic ca e aceeasi echipa, pana si seceleratii si haterii de pe aici stiu asta, dar ei fac valuri din frustrare din inertia prostiei in care sunt scufundati.Moral dar si legal steaua e acceasi echipa din 47 sau din 2004, ca suntem condusi de un stapan ***, ipocrit, fals si cum o fi el, e adevarat, dar sa spui ca steaua nu e steaua dpar pentru ca am avut ghinionul sa fim pe mana fariseului asta mi se pare prea mult, trebuie ori sa fii incet mintal, ori sa fii hater frustrat anti stelist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai termina ba obsedatule cu prostiile aste .le repeti de ani de zile dar daca te intreb repede nici tu n ai inteles nimic.cu bataia sigur vei intelege
nu ma astept. cel mai probabil nici nu se prinde de ce e penibil
"În anul 2004, nou înfiinţata societate comercială FCSB a solicitat în scris acordul proprietarului mărcii – CSA Steaua Bucureşti – pentru înregistrarea mărcii la OSIM. Deşi nu a primit acest acord, FCSB a înregistrat totuşi marca de care s-a folosit continuu din 2004 până în 2014, însuşindu-şi astfel în mod ilegal un bun din patrimoniul statului de importanţă naţională. Aceasta nu este interpretarea noastră, ci concluzia celei mai înalte instanţe judecătoreşti din România, exprimată în clar prin Decizia Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie nr. 3425 din 3 decembrie 2014. Decizia ÎCCJ arată fără echivoc faptul că cesionarea mărcii între AFC şi FCSB, pe baza căreia s-a făcut înregistrarea la OSIM, a fost ilegală, întrucât AFC nu putea vinde, cesiona sau transmite un bun pe care nu-l avea în proprietate, ci avea doar dreptul de a-l folosi. Prin urmare, afirmaţiile din comunicatul FCSB nu au nicio legătură cu realitatea şi reprezintă o dezinformare evidentă a suporterilor stelişti şi a întregii opinii publice. Marca, palmaresul, tradiţia, istoria şi culorile nu au fost niciodată transmise/vândute/cesionate de CSA Steaua Bucureşti, deci nu au aparţinut niciodată societăţii comerciale FCSB":)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.