FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - ASTRA

FOTO Ce gafă! Centralul Horațiu Feșnic nu a dat un penalty clar în FCSB - Astra

Articol de GSP - Publicat joi, 06 aprilie 2017 21:13

Chiar și după ieșirea lui Alibec, la 3-0 cu Astra, FCSB a continuat jocul entuziasmant arătat în primele minute ale partidei.

În minutul 42, echipa roș-albastră a plecat pe un contraatac agresiv, Enache dirijând balonul și pasând către Gnohere.

Francezul a apucat să lovească mingea și a fost dărâmat clar în careu de portarul Iliev, însă arbitrul Horațiu Feșnic nu a acordat penalty pentru FCSB, deși reluările TV au arătat clar că echipa lui Laurențiu Reghecampf merita să mai primească un penalty, după cel din minutul 9.

Partida dintre FCSB și Astra e liveTEXT pe GSP.RO.