Alte știri din fotbal
Victor Angelescu mizează pe un jucător de la Rapid în barajul cu Turcia: „Poate cel mai bun din Liga 1”
0
Fostul jucător de la Galatasaray a pronunțat 3 nume „tricolore”: „Ei pot face diferența”
0
Adrian Mutu: „El a fost tehnic cât mine și Gică Hagi la un loc”
0
Prima reacție a lui Ionuț Radu după ce a aflat că va rata barajul cu Turcia: „Frustrarea ne va împinge în următoarele meciuri”
0
Știri din fotbal internațional
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Fotbalistul din Superliga a fost convocat de urgență la națională » Poate fi adversarul României
0
Rino Gattuso face show înaintea barajului: „Nu vreau să stresez jucătorii, încât să se simtă ca fugiți de-acasă!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tare ceaiul de seara ??? La MM crezi ca sta mafia in Romania ba baiatule ? Asta e un intermediar de ***. Te uiti prea mult la TV. Mafia n-o vezi la TV prietenas...nu aprofundez ca n-are rost.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi frumosule , 90 % din indienii din Românika țin cu becaliferii ... Statistica asta n-o dă gsp , că ... le pasă prea mult de sport ... Lui Tolontan de raliurile Hexi , lui Ioanițoaia de Olimpiada Gerovital Mitică ... Dar ești mult prea prost să pricepi ceva , ești mogo-becalifer , mai puțin decât ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ei bine uite ca n-a facut mai multa parnaie decat tactu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
marsh inapoi pe centura fey *** ca nu ti-a dat bulibasha liber la tastatura, kkmsh inpliscul tau de agramat foototincoorshingat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana cand,ma,manca-ti-as gura sa ii rabdam pe infractorii astia circari! Pana cand! Ce trebuie sa facem ,sa ne facem dreptate singuri?! Ba,stat roman,vezi cum si-a instrainat asta averea chiar inainte de sentinta si pune sechestru pe ce bunuri avea.STAT ROMAN,RECUPEREAZA MILIONUL de euro FURAT de acest puscarias! Si de ce stat roman ai dat o pedeapsa asa mica si l-ai lasat sa iasa inainte de termen daca nu si-a platit prejudiciu! De ce stat roman nu faci diferenta intre unu ca Popescu care isi plateste prejudiciu si unu ca Meme.De ce stat roman dai pedepse de 4-5 ani pt oameni care fura un salam si o paine si circarilor nenorociti care fura 1 milion de euro le dai 3 ani si ii lasi sa iasa dupa 2 ? Unde mai e dreptatea in tara asta! Noi platim taxe sa ne fure toti circarii>?
hehehe..turcii sunt aia *** pe tine de-i preamaresti asa? Indiferent de meciul cu osmanlispor ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tac-su lui Avram ăsta n-a făcut pârnaie ? Ce naște din pisică ( a se citio aie ) , cu fcsMogoșoaia e-n cuget și-n simțiri ... Îi obligă moștenirea penitenciaristă ... În 2-3 ani , dacă n-ai făcut pușcărie , e interzis să fii mogoșoist ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce nu scrie autorul ca BoMMbonica a sarit la gatul lui Lovin, Sapunarul fiind aproape a intervenit.......De Ce mintiti poporul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.