Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Aceast auto-cenzura "nemaiintalnita" e de fapt o premeditare abjecta din partea angajatilor ciobanului si al presei dependente (si muribunde) de a pune presiunea publicului pe MApN. Ghiciti, ce ? Inafara de "ziaristii" care depind de scandalurile marca becali, nimeni nu-i va lua apararea acestui penal (eventual milogii comunisti obisnuiti cu mitul voievodului atotputernic). "Steaua" nu e nici inventia nici proprietatea lui becali. Si cine are impresia ca nu se gasesc investitori pentru un club ca Steaua, probabil n-a iesit din grota inca. Vinde, Pleaca, Mori!!!
voi vorbiti,cei care nu scapati nici un an in europa fara 5? si lasati o moarta cu dar europa ca tot 5 sunt..... ati auzit comentariile celor de la astra nu? bun simt si respect!voi in nesimtirea voastra cu oricine ati fi jucat mancati cacao o luna! va scoate kievul fotbalul din cap! ei au fost cea mai buna echipa din est nu voi
Bine punctat, insa prin abstractie , nu s-ar incumeta nimeni sa arunce bani la Steaua, sunt foarte multe cheltuieli, echipa da Dinamo sau Rapid de ce se zbat sa supravetuiasca ? ca nu sunt bani, in tara noastra au fost si sunt putini care sunt dispusi sa arunce cu milioanele, de aia toti banii care vin de la uefa prin calificari in grupe nu sunt reinvestiti, gen urziceni,otelul, cfr....vedem ce va fi....
Hotii astia au crezut ca sint la Pipera sau ca sunt pe vremea lui Ceausescu.Gata, ajunge a fost prea mult.Trebuia sa se faca odata dreptate si in fotbal.
Púti a telemea
sunteti prosti cu totii cu comentariile voastre de cacat pe care-l si mancati ,STEAUA ESTE SI VA RAMANE SUS ,FORTA STEAUA
De cand are fc tarla suporterii? aia care erau in tribune veneau sa vada N.A. si cam atat..
Mafiotii precum clanul BECALI si escroci sau hotii precum Mititelu,Paskany trebuie sa dispara din peisajul patronilor ai Ligii 1.Acesti ticalosi Becali si Mititelu au luat Brand-uri prin mijloace coruptibile disperati dupa notorietate si s-au facut stapan pe ele.Numai asa puteau sa-si popularizeze ambitia pentru notorietate sa castige prestigiul faimei pentru a se proclama Razboinicul luminii iar celalalt stapan prin mostenire de familie.Jos cu tiranii disperati dupa notorietate ca sa ajunga in functii de conducere ale tarii.Voi presa il slaviti precum un ,,ZEU"SI IL SUSTINETI
Poate dupa 25 de ani se va face dreptate!!! Sa inceapa din liga a 6 si punct.
FRATE ESTI SUPERPERTINENT IN CEEA CE SCRII DAR AM AJUNS SA ZICEM MULTUMESC ALUIA DE FURA CEL MAI PUTIN ,SI OMUL ALA CU POSIBILITATI SI DE BUNA CREDINTA NU EXISTA SI NICI NU CRED CA VREO ECHIPA ROMANEASCA POATE AJUNGE IN SFERTURILE C.L.CRED EU CA DACA PRIN ABSURD STEAUA RAMANEA A ARMATEI ERA OALE SI ULCELE INDIFERENT CAT DE MULTI SUNTEM NOI SUPORTERII.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.