Alte știri din fotbal
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Start în partida fără nicio miză
5
Și-a anunțat retragerea din fotbal imediat după turul barajului Chindia - Farul
0
Denis Alibec s-a enervat: „Nu mai înțeleg ce se întâmplă la clubul ăsta”
0
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Chiar te rugam sa reziliezi contractul!!! Mai scapam de un impiedicat!!!
Ciudata intamplare!? Hanca nu a fost mai slab ca altii!?.... Dar si eu pot sa-mi pun un fular cu fc5b-penalty si sa-l bat pe MM! Inseamna ca am fost fan fc5b, nu!!??
Nu este de vina femeia ca a mers la meci.Asa este normal. Ar trebui sa traim in frica si teroare din cauza unor animale. Aceste brute trebuie eliminate din sistem,din sport chiar si din societate. Nu sunt fan Dinamo,dar are totul o limita.Si vina o poarta clu ul si autoritatile.Clu ul ar trebui sa se delimiteze de aceste animale iar autoritatile sa-si faca treaba. Si nu este doar acest caz.
Reprobabil gestul acestor *** ! Din pacate sunt agreați de suporteri în rândul lor .Dar, scumpa doamna , știați foarte bine ca nici echipa și nici soțul nu trec prin momente faste și din pacate de ceva timp, știați că suporterii sunt inflamati din acest motiv, afară erau minus multe grade..... Chiar se impunea să fiți prezentă? Dar încă o dată, gestul ă fost demn de niste "***" . Aspectul cu rezilierea....nicio pagubă!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare de ce nu pot intelege unii, a-i vorba de sport,nu de razboi? Apoi,tare multa sange au in instalatie sa loveasca o femeie. Si se mira toata lumea,de ce nu sunt spectatori la stadion. Una dintre cauze sunt aceste ***.Pacat si trist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Look who's talking:))))))))))))))))))))
Decat huligani ai stadioanelor, mai bine lipsa suporteri!
Macar uitate naiba pe filmari si dupa deschide pliscu pr0stea, nu a atacat-o nimeni pe doamna ( o fi si asta doamna) Hanca, uitate sa vezi cum tipa ca o mahalagoaica de Piata Chibrit !!!
si oricum din ce se aude prin internet, pe dinamo.ro, am inteles ca sotia lui hanca sa bucurat ironic la golu ala cand deja era 4-0 pt astra, asa ca , aia normal ca cu nervii la pamant, sau dus spre sotia lui hanca !!!
nu incurajez astfel de gesturi sub nicio forma dar oricum reziliera contractului trebuia de acum 2 sezoane, tu esti un fotbalist praf, de la ratarea transferului ala in FRANTA doar alergi pe teren ca un melc fara cochilie, bah baiatule, pleaca odata de la DINAMO ca ne-ai mancat destul nervii si orele in fata televizorului/ si pe stadion !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.