Alte știri din fotbal
Cu 5 jucători noi în echipă, Rotaru și-a trimis satelitul la 5 stele în Antalya » Obiectivul: promovarea în Liga 2
0
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
0
Noul Edjouma: FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo
0
„Unicul Căpitan” nu a fost uitat » Mesaje emoționante în ziua în care Cătălin Hîldan ar fi împlinit 50 de ani
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Chelsea, duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei » În tur s-au marcat 5 goluri
0
Infantino, desființat de oficialii ucraineni: „Un degenerat moral! Un iresponsabil!”
0
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Scandalul „Upamecano” ia proporții! » Un fost internațional o pune la colț pe Bayern: „Sunt doar pasageri! O rușine!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
O româncă a mers în cea mai scumpă stațiune din Elveția și a fost uimită de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Huliganii stadioanelor = suporteri dinam0 !
Regretabil incidentul, sper ca derbedeii sa fie identificati si sanctionati, cel putin cu interdictia pe viata pe stadioane.
Ati urmatit acel dialog halucinant intre trei indivizi: Nistor, Steliano Filip si un oarecare Ganciu? Astfel de specimene ar trebui interzise pe stadioanele din Romania iar Nistor, jucator in execrcitiu la Dinamo, suspendat pentru acele declaratii triviale la adresa unor comeptitoare. Cum poti, tu revista de sport, sa reproduci acele inepte declaratii cu caracter defaimator, popularizand niste huligani, nu jucatori? Oare FRF si LPF tac? Nu au nici o reactie? Dar Comisiile de discipila?
In realitate doar au insultat-o!Dezaprob comportamentul acelor huligani, dar doamna cred ca trebuia sa stie ca la stadion nu e ca la teatru,si ca in tribune spectatorii-chiar daca pe strada sunt decenti-la stadion considera ca e locul unde pot sa isi refuleze frustrarile,adica sa verse veninul adunat!
Oricum,voi sunteti cu nervii la pamant mereu,cu sau fara motive. Cum sa ti se pare normal ca un suporter ataca pe un altul mai ales daca e femeie,indiferent de motive?
oribil ce au facut asa-zisii suporteri!foarte bine ca a cerut rezilierea contractului.si restul echipei sa faca la fel si sa intre brava galerie sa joace,ca ei se pricep la tot,incepand cu coregrafia.daca esti suporter adevarat si nu huligani cum sunt cel putin jumatate din galerie,sustii echipa si cand joaca prost ca acum si chiar daca retrogradeaza. la ce investitii face negoita si ce antrenori aduce,rezultatele se vad. se da vina pe jucatori,dar de Stramb nu se ia nimeni ca a devenit un fel de MM,fara parnaie ce-i drept. Il injurati pe Becali mereu,insa a facut bine ca a scapat de ultrasii violenti si oamenii pot veni linistiti la meciuri cu sotii,prietene,copii.
Avind in vedere ca noi avem nu Becali implicat in acest asa zis sport, nu avem terenuri unde sa jucam, echipele nu isi platesc jucatorii cu lunile, scandalurile, bataile si haosul creat de asa zisii suporteri sunt uneori mai importante si mai mediatizate decit meciul in sine, si nu in ultimul rind toate blaturile si aranjamentele conduc spre un rezultat normal, ar trebuit desfiintat acest fotbal iar dupa vreo 10 ani daca mai vrea cineva sa faca acest sport sa poata face acest lucru in conditii normale.
Chiar te rog sa faci asta
Langa echipa ta de suflet Csikisor?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.