Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - FCSB 1-0 » Insolvenții premianți, aroganții repetenți
0
Florin Niță, comentariu aspru, după eșecul lui FCSB: „Experimentele se fac în cantonament”
0
Marius Șumudică i-a surprins pe toți: „Această victorie este cadoul meu de nuntă pentru Oana. M-a impresionat enorm”
2
Andrei Cordea: „Astăzi a fost război cu FCSB” + „Dacă asta ajută clubul, o să plec”
0
Știri din fotbal internațional
„Șobolan, șobolan, șobolan!” » A avut parte de cea mai ostilă primire în Premier League
0
Barcelona, manita la debutul în La Liga » Nou-veniții au impresionat
0
PSG era condusă la pauză, 0-2, la debutul în noul sezon de Ligue 1. Apoi a intrat Ferran Torres!
0
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Mobilizare pe Dunăre și pe Olt pentru a salva centrala de la Cernavodă. ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
numai ca ala cu gestu e chiar militian, stia ca nu risca nimic...:))
Desi intotdeauna am fost un opozant al clubului dinamo, care pentru mine va ramane mereu clubul militiei, totusi admir gestul suporterilor dinamovisti, un gest frumos, patriotic si, din pacate, extrem de rar in Romania! Ardealul este pamant romanesc, nu unguresc! Steagul ala nu are ce cauta in Romania, iar scandarile pro-Ungaria la fel! Sa se mute peste granita daca vor sa traiasca in Ungaria, respectivii insi!
Huoooooooooooooo Dinamo pt unde s-a ajuns. Desfiintarea Huoooooooooooooooooooooooooooooooooo
*** trebuie sa revina la patria mama, adica la comunitatea evreiasca, atata cata mai e in romania. securitatea a furat clubul evreilor Ciocanul fost |Maccabi si l-a transformat in Dinamo, evreii ar trebui sa-si ia echipa inapoi. le face si statul stadion nou, ar fi ok.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
posibil uite mesajul lu caminero a fost sters
pe tine te-au cenzurat ba dar pe ala de sub tine cu vivat hungaria lui cand ai scris prima data nu l-au cenzurat astia
:) YO CRED CA E SCRIS CHIAR DE EI..MAI PAPA SI EI CEVA TRAFIC PE TEMA ASTA.. MNO..
Ce ar fi daca de 1 decembrie 20 de mii de mașini cu cate 4 oameni în fiecare ar merge la Sf. Gheorghe, sau/si la Tg. Secuiesc, eventual Miercurea Ciuc și ar sărbători ziua națională acolo, cu steaguri, cântece și tot tacâmul. Credeți că ar scoate cineva vre-un sunet din localnici?
banati [e agitatorul asta moderatorilor sau nu-l vedeti?
Nu mai lua droguri, bah...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.