Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
AMIGO..CA DE OBICEI ..SE AJITA MULTIMILE CU UN SCOP.. DAR NICI IMPASIBIL NU POTI SA FII CAND STRIGA NISTE ..? RIA RIA..HUNGARIA.. PAI NU?..DA PANA CAND..?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vivat HUNGARIA ! Am arătat la voi valoare pentru futbol cu talent , numa ! Vedeți voi mei terani, mei , noi futbolisti international Santem la noi, putere! Voi, *** futbol, Hagi mort este, antrenor care ratat este ! De acord, FCSB -STEAUA ESTE, dar CORBU' -DANCIU GOL , nu este, luat șuturi in fund nevinovat de la brute milițieni, care huooo la ei !!! Scuze de la magyari pentru umplut fundul bocanci la DANCIU GOL băiat București este !!! GABOR ERNO
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ma tu ce vrei acum?ce vrei sa spui?adica galeriile alcoolizate din bucuresti bine mai putin galeria inexistenta a echipei terminate de siman care nu poate fi pusa la socoteala ca si galerie a unei echipe din bucuresti ca oricum erati inexisyenti si-n perioada de glorie cu hagi,coras,nasu sandu,iorgulescu,cazan,bozesan,deci galeriile alcoolizate din bucuresti au scandat ria ria hungaria?tu gandesti ce vorbesti ma?
daca jandarmeria si autoritatile romane si-ar face datoria si ar da niste amenzi drastice n-ai mai vedea asa ceva.
Este posibil sa fluturi steagul Ungariei in Romania? Si mai mult, in gest de sfidare un intreg stadion sa strige Ria, Ria, Hungaria??? Noi ardelenii nu vom uita niciodata: Ip, Traznea, Moisei...
Baruch, secolul 20 a fost marcat de multe evenimente care au declansat valuri de ura ce nu s-au potolit nici pana azi. De la genocidul armean, pana la lagarele de concentare sovietice si naziste. Pe rand, au suferit toate natiunile europene . Ce s-a intamplat la noi prin Dictatul de la Viena a fost groaznic si de neimaginat pentru multi care frecventeaza acest site. Te felicit pentru viziunea ta open-minded dar nu sunt convins ca ti-o impartasesc prea multi oameni !
EXISTA O IMAGINE SAU UN VIDEO CU PRESUPUSUL "INSTIGATOR" CARE A FLUTURAT DRAPELUL MAGHIAR IN FATA GALERIEI DINAMOVISTE? (asa cum sustine Danciu)
maica-mea (care m-a facut tarziu de tot) a trecut noua granita in 1940 intr-o caruta cu paie, controlata de jandarmii unguri cu baionetele, ca sa ajunga la bucuresti. ar trebui sa scrasnesc din dinti, "baaa, n-o sa va uit..." si alte prostii? maestre, copiii astia habar n-au unde duce nationalismul. un tip cultivat si destept ca vadim tudor stia perfect unde duce, n-avea scuze, dar el o facea ca sa ajunga la putere cum o fi. am avut nevasta (romanca), cu neamuri in sf. gheorghe si e un oras super. exista o oarecare distanta intre romani si maghiari (dar si prietenii), dar in niciun caz radicalismele importate de galeriile alcoolizate venite de la bucuresti. gsp, scoateti prostia asta de articol din capul stirilor.
si mai ales ce cauta scandarile cu ria ria hungaria
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.