Comentarii (60)
Alexandru Mateescu  •  30 Aprilie 2019, 16:23

Face pe ...interesantul ! Inclina balanta in favoarea Stelei !!!

Ursa Ioan  •  30 Aprilie 2019, 16:24

Propun sa-i lasam pe acesti bunici simpatici (Craciunescu,Porumboiu)sa se uite linistiti la tv. Oricum , epoca lor a apus demult.Si ,oricum, nu mai beneficiaza de acuitate vizuala si auditiva....

sallahaydin  •  30 Aprilie 2019, 16:18

Pana la urma nu e vina VAR-ului ca tanase cade la prima adiere de vant! I-a mers. A tinut parodia fc5b in play-off, desi saltimbancii gigisti erau de Liga a II-a.

1745flo  •  30 Aprilie 2019, 16:14

Daca dl Craciunescu sustine ca un contact involuntar nu poate fi considerat fault, inseamna ca toata cariera dumnealui de arbitru a fost o minciuna si a activat ilicit in aceasta meserie!

rocky2  •  30 Aprilie 2019, 15:48

Ion Craciunescu imi aduce aminte de Teo Craciunescu si deciziile sale hilare!

icostin66  •  30 Aprilie 2019, 15:39

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

itu52  •  30 Aprilie 2019, 15:31

La ce bun VAR_ul într-un fotbal măscărici. Valoarea la care este azi fotbalul nu justifică investiția. Apoi, avem var-ul autohton, C-Var de România, care așa cum se vede analizează just fazele. Ne mulțumim cu analiza săptămânală, iar în locul în care domnește hosul justiției, ar fi păcat ca ceva să fie corect repartizat. Mă întreb cum ar arbitra Crăciunescu-Var, când el este ambigu în decizii la relanti și solicită reluări din 5-6 unghiuri, pentru a da verdicte ce intră în contradicție cu alt arbitru. Adică, este fotbalul românesc pregătit cu ”decidenții„ care vor sta în spatele tehnologiei. Tare mă tem că suntem repetenți. Probabil că externalizam acest domeniu. Deci, la anu sau la mulți ani!

dinamo_forever_77  •  30 Aprilie 2019, 15:20
Postat de dordor pe 30 Aprilie 2019, 15:10

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dordor  •  30 Aprilie 2019, 15:10
Postat de tonyys pe 30 Aprilie 2019, 14:51

Craciunescu intotdeuna a comentat pro-cfr, e arhicunoscut faptul ca cfr are multi arbitrii de casa si din cei aflati in activitate ca si hategan, coltescu, avram, petrescu...si din cei retrasi din activitate ca si balaj si craciunescu.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Liviu Rodeanu  •  30 Aprilie 2019, 14:57

Ăsta îmbătrânește urât. A fost arbitru bun,asta nu înseamnă că este deținătorul adevărului absolut.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6