Alte știri din fotbal
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
0
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
2
Știri din fotbal internațional
Andrei Ivan, prezentat oficial la noua sa echipă: „Este pregătit să lupte alături de «Războinicii Verzi»”
0
S-a aflat de ce a șters Olise pozele ciudate postate în timpul Mondialului » Protestul pe care îl susține vedeta Franței
0
100.000 de oameni au „vâslit” la Oslo » Show în fața Palatului Regal la revenirea Norvegiei + Haaland, primit de rege
0
Luis de la Fuente, înainte de Franța - Spania: „Iulius Cezar avea o vorbă”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Din pacate Craciunescule, profesional nu esti nici la glezna lui Hategan , si nici macar la genunchiul lui Coltescu. Un lucru extraordinar ar fi ca ai putea lua lectii de arbitraj de la amandoi.
Prezentati situatia ca si cum opiniile lui Ion Craciunescu ar fi litera de lege. Omul e fost arbitru, isi spune parerea la tv si cu asta basta, unii il baga in seama, altii nu.
Să remarcăm comentariul pertinent al colegului nostru de suferință. Bravo, Dinamo_fan!
Degeaba are dreptate Сraciunescu, cfr e campioana arbitrilor. Numai ca in cupele europene vine dudelanga cu baietii de la panificatie si elimina marea campioana !
Bravo pentru acest articol !!!
craciunescu toata viata i a carat punga cu seminte lui giovanii si toata lumea stie ca are o poza cu hagi in dormitor caracter ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craciunescu ..dixit : „După ce șutează, se proptește în piciorul advesarului și cade. La județ se dă penalty. Este un contact involuntar. Să nu confundăm lucrurile. N-aș fi dat niciodată penalty!”. Intrebare...involuntar...pentru Ghita, sau involuntar .. pentru Omrani ?. Nu cumva intrarea lui Ghita l-a oprit pe Omrani fie sa dribleze, fie sa centreze mai bine ? Mai ...pe sleau Dle Craciunescu nu cumva este mai mult un atac inprudent,...decit un contact ..involuntar ? Ciudat , unii care nu vad adevarul, dupa multe reluari, judeca un fluieras, care ia decizia intr-o secunda ! Chiar ciudat !
Din pacate o cam ia pe aratura in ultima vreme in ceea ce priveste analiza fazelor controversate si in plus judeca deciziile si in functie de cine e arbitru, daca decizia de aseara era luata de un arbitru pe care il are la suflet era penalty clar...
Esti prost..Punct!
Craciunescu e partinitor functie de interesele sale. Nu stie sa imbatraneasca frumos. Aseara a fost penaty. punct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.